צדיק או פראייר? נהג החזיר הון שהושאר במונית

"אני פשוט רציתי לדעת מה יש שם, רציתי לדעת איזה סוג שוקולד זה וכששלחתי את היד הוצאתי ערימת שטרות של מאות דולרים" - נהג המונית מלאס ווגאס היה המום מהתגלית אבל לא התבלבל ומיהר לאתר את הבעלים

ג'רלדו גמבולה, נהג מונית מלאס וגאס, לא חשב לרגע שהבחור הצעיר שאותו הסיע הוא שחקן פוקר אחרי לילה מוצלח במיוחד. כשהגיעו למלון "פאלם פלייס", שילם הצעיר את עלות הנסיעה מתוך שקית חומה שנשא עמו, בתוספת תשר. "הוא נתן לי טיפ של 5 דולרים", סיפר הנהג. "ראיתי שהוא הוציא את הכסף מתוך שקית חומה שהוא החזיק, אבל לא היה לי מושג מה היה בתוכה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנוסע הבא של גמבולה המתין לו במלון הבלאג'יו היוקרתי. כשהגיע לפתח המלון הסב השוער את תשומת לבו לשקית חומה שנותרה במושב האחורי של המונית. "כשהשוער הצביע על השקית, הבנתי שהבחור ההוא שכח אותה אצלי", הוא שיחזר. "היא נראתה כמו שקית שוקולד".

כששלח את ידו אל תוך השקית כדי לבדוק באיזה שוקולד מדובר, הופתע הנהג לגלות כי במקום עטיפת ממתק אחזו אצבעותיו עשרות צרורות ירוקים של דולרים. "אחזתי משהו אתה מבין, אני פשוט רציתי לדעת מה יש שם, רציתי לדעת איזה סוג שוקולד זה וכששלחתי את היד הוצאתי ערימת שטרות גדולה, שטרות של מאות דולרים", סיפר. "מי בכלל חשב שכל כל הרבה כסף פשוט יושב שם מאחורי". היו שם 300,000 דולר במזומן.

"היה מוכן לירות לעצמו בראש"

"היה לי נוסע באוטו, אמרתי לו , תבין אדוני, אתה העד שלי - שלא נגעתי בכלום כאן", המשיך לתאר את הרגעים המרגשים. ואז הוא התקשר לחברת המוניות שלו, "הסעות ילו צ'קר סטאר" ועשה את הדבר הנכון - מסר את הכסף. מהר מאוד הגיע הנוסע בן ה-28 שחיפש את האוצר שאבד.

הדולרים שנמצאו (CNN)

"הוא היה מוכן לירות לעצמו בראש, הוא היה הרוס", סיפר בעל חברת המוניות שהתקשר למשטרה כדי שתערוך חקירה מלאה שתבדוק עם הכסף באמת שייך לאיש שטען שאיבד אותו. הבדיקה העלתה שאכן מדובר בכסף של אותו צעיר שהתברר כשחקן פוקר מוכר שהיה חלק מקבוצת שחקני פוקר מובילה.

בעבור היושרה שלו , גמבולה קיבל את התואר "נהג השנה". הוא גם קיבל ארוחה זוגית במסעדת בשר ופרס על סך 1,000 דולר מחברת המוניות. "אני מקווה שתוציא את זה על מתנות לחג המולד, בסדר?!", אמר לו הבוס. "אנשים קוראים לעיר הזו עיר החטאים, אבל היא לא - היא עיר המלאכים".