דיווחים בעולם: ברק ומישל אובמה עומדים להתגרש

מקורות שונים בעולם מדווחים כי הזוג הנשיאותי מצוי במשבר זוגיות חריף. "מישל יצאה מדעתה בגלל הצילום עם ראשת ממשלת דנמרק, ברק ישן לבד בלילה", נכתב. אין לשמועות כל אישור רשמי

יסיימו את הקשר? ברק ומישל אובמה (רויטרס)

הזוג הנשיאותי יפרק את החבילה... בגלל תמונה? על פי כמה דיווחים בארה"ב וברוסיה, ברק ומישל אובמה נמצאים במשבר זוגיות חריף - ששיאו הגיע לאחר צילום תמונת ה"סלפי" של אובמה עם ראשת ממשלת דנמרק בטקס האשכבה של נלסון מנדלה. כמובן שאין לשמועות האלה כל אישור רשמי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי אחד הדיווחים בארה"ב, מישל זעמה על בעלה בגלל התמונה שצילם עם ראשת הממשלה הדנית הלה תורנינג-שמידט, בה תיעדו את עצמם ישובים צמוד מאוד זה לזו במהלך טקס האשכבה לנלסון מנדלה. לתמונה שחוללה את הסערה הצטרף בזמנו גם ראש הממשלה הבריטי, דיוויד קמרון.

רעיית הנשיא, מספרים, טוענת כי בעקבות הצילום היא הושפלה מול מאות מיליונים בעולם שצפו בטקס. בדיווח נטען כי הגברת הראשונה צעקה לעבר בעלה כי "נמאס לה" וכי קשה לה לספוג את ההשפלה כתוצאה מהמעשה.

הצילום שחולל את הסערה (AP)

"סיום הקשר של הזוג הנשיאותי נראה כמו הימור בטוח" 

בדיווח אחר אף נטען כי בני הזוג ישנים בחדרים נפרדים בבית הלבן מאז המקרה, וכי מישל אף פנתה לעורך דין לענייני גירושים על מנת שיטפל בעניין ויבטיח כי תקבל מחצית מהרכוש המשותף שלה ושל בעלה ברק. גורם בוושינגטון המצוטט בדיווח אף העריך כי פני הזוג לסיום הקשר וכי זה נראה כמו "הימור בטוח".

בימים אלה נמצאים ברק ומישל אובמה יחד עם בנותיהם בחופשה משפחתית בהוואי לרגל חג המולד. היום הם אף ביקרו חיילים אמריקנים הנמצאים באיים - מה שאולי שופך מים קרים על שלל הדיווחים והשמועות בדבר גירושים. עם זאת, באחד המקורות נכתב כי מישל "ממתינה" לסיום כהונתו השנייה של בעלה על מנת לא לפגום בקריירה הפוליטית שלו - ואז תוציא את מהלך הפרידה אל הפועל.