מלכת אנגליה שלחה ברכה לחג המולד - וסיפרה על הנין ג'ורג'

חג המולד של משפחת המלוכה היה שמח במיוחד השנה: מזג האוויר הסוער בבריטניה אמנם העיב על האווירה, אבל זה לא מה שמנע מהמלכה אליזבת' לשלוח ברכה לנתינים - וגם לספר על החג הראשון יחד עם הנין בן ה-5 חודשים ובנם של וויליאם וקייט, ג'ורג'. צפו בברכתה החגיגית של המלכה

חג מולד שמח ממלכת אנגליה - והנין שלה: בריטניה אמנם חוגגת השנה את חג המולד בשיאה של סערה קשה, אבל גם הסופה ומזג האוויר הקשה לא מנעו מהמלכה לשגר לנתיניה את ברכת החג המסורתית מארמון בקינגהאם. בהודעה ממלכתית וחגיגית ששודרה בטלוויזיה הבריטית, המלכה אליזבת' ביקשה מהנתינים בבריטניה ובחבר העמים הבריטי לעצור ולהרהר במשמעות החגים - במשפחה, בחברויות ובקהילה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עבור המלכה והממלכה מדובר בחג שמח במיוחד, כיוון שהוא הראשון שנחגג עם יורש העצר והנין ג'ורג', שלדבריה של אליזבת' "ממלא את הארמון בשמחה ובתקווה". במהלך הברכה, המלכה אף בחרה לשתף תמונות שצולמו וטרם פורסמו של ג'ורג' הקטן במהלך טקס ההטבלה. "הגעתו של תינוק מעניקה לכולם הזדמנות להרהר בעתיד", אמרה על התוספת החדשה למשפחה.במהלך הברכה, שהמלכה כותבת בעצמה באופן מסורתי, סקרה אליזבת' את השנה האחרונה והתייחסה גם לאירועים לציון 60 שנה למלכותה שצוינו לפני כמה חודשים. מעט אחרי שעמלה על הקלטתה של הברכה מראש, יצאה המלכה יחד עם בני משפחתה לארמון הנופש המלכותי בנורפולק - כמדי שנה.