לאור יום: סנטה קלאוס נורה באמצע הרחוב

בעוד הוא מנופף לתושבי השכונה בוושינגטון שבארה"ב ומחלק מתנות, נורה גבר המחופש לסנטה קלאוס בגבו באמצעות רובה אוויר. גם לאחר הפגיעה בו הוא המשיך לצעוק "מרי כריסטמס" לעוברים ולשבים. צפו

סנטה קלאוס אמריקני שביקש לשמח את הילדים בשכונה בוושינגטון נורה במהלך "עבודתו". למרבה המזל, הוא רק נפגע קלות מרובה האוויר - והמשיך לשמור על שמחת החג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר שהתחפש לסנטה קלאוס נורה על ידי רובה אוויר בשעה שחילק מתנות וצעצועים לילדי השכונה תוך שהוא צועק "מרי כריסטמס". את האירוע החריג תיעדו מצלמות הטלוויזיה שהתלוו אל האיש מרגע הפגיעה ועד לפינויו לבית החולים.

לדברי "סנטה", הכדור פגע בגבו עת שהלך ברחוב ונופף לשלום לקהל שהתכנס בחוץ לרגל חג המולד. לאחר הפגיעה, סנטה המחופש החל להתפתל מכאבים ונשכב על הכביש. התושבים והילדים שצפו במתרחש התקהלו סביבו על מנת להבין מה קרה. "מישהו ירה בי", הוא סיפר לסובבים באנחת כאב.

"אני חושב שמישהו ירה בי בגב באמצעות רובה אוויר", הוסיף סנטה. "כאן הם פגעו בי. ממש כאן", ציין תוך שהוא מצביע על גבו. וגם תוך כדי קבלת הטיפול הראשוני במקום, הוסיף סנטה לשמור על אווירת החג ולצעוק "מרי כריסטמס".

כעבור מספר דקות הגיע אמבולנס לפנותו לקבלת טיפול רפואי. במשטרת וושינגטון ציינו כי "בשעה שפונה, האיש השמיע זעקות כאב ודיווח על כאב חד בגבו". שמו של הפצוע לא נמסר לכלי התקשורת, ובמשטרה טענו כי עדיין לא בוצעו מעצרים.