צפו: כשסנטה קלאוס קפץ לבקר את הקופים בגן החיות

הערב יחגגו כשני מיליארד נוצרים ברחבי העולם את חג המולד עם מתנות וארוחות חגיגיות, אלא שבינתיים נראה שהחג – ועמו גם סנטה קלאוס – הקדים לבקר בגן החיות במדינת מינסוטה שבארה"ב. הקופים והלוטרות במקום כבר נהנו ממתנות החג שחילקו להם עובדי גן החיות

גם הקופים חיכו למתנות החג (טיבור יגר)

סנטה קלאוס לא שכח לחלק מתנות - גם לחיות: הערב יחגגו כשני מיליארד נוצרים ברחבי העולם את חג המולד - זאת לאחר שעמלו לקנות שלל מתנות לבני המשפחה והחברים בשבועות האחרונים, בהתאם למסורת עונת החגים שמתחילה היום. אלא שיש מי שזכו כבר לקבל מתנות לפני כולם. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הקופים והלוטרות בגן החיות במדינת מינסוטה שבארה"ב זכו לביקור מוקדם של סנטה קלאוס (כלומר: עובדי גן החיות) שחילקו להם מתנות לחג בעטיפות מהודרות בצבעי החג - אדום, לבן וירוק. אלא שבמקום צעצועים - מה שרוב הילדים בעולם מייחלים לקבל בחג, החיות זכו לכמה "פינוקים אכילים וטעימים במיוחד".

ברגע שקיבלו את הקופסאות המהודרות שניתנו להם על ידי המטפלים בכלובים, מיהרו אליהן הקופים והלוטרות והחלו במרוץ שמטרתו הייתה אחת: מי ישים את ידו ראשון על המתנות. קוף אחד לא התאפק ואף אכל את מה שהיה בתוך אחת הקופסאות יחד עם העטיפה.

המבקרים בגן החיות, שהתפנו לכמה שעות מההכנות הקדחתניות לחג, נהנו לצפות גם בחיות פותחות את המתנות שלהן - ממש כמו ילדים קטנים בבוקר חג המולד שניגשים לעץ האשוח וקורעים את העטיפות מהמתנות. שיהיה חג שמח - גם לחיות.