ארה"ב: נערה ניצלה מכדור תועה בזכות משקפייה

הנערה בת ה-16 שנמנמה בסלון ביתה שבסיאטל ארה"ב, בכלל לא הבחינה בירי שהתצבע לכיוונה על ידי חברי כנופייה. הכדור חדר את חלון הבית, הגיע עד לפנייה של הנערה וניתר ממשקפייה. כך ניצלה הנערה מפיגעה חמורה ואולי אף ממוות - בזכות המשקפיים שהיו מונחות על אפה

משקפי המזל. ארכיון (צילום מסך)

משקפי הראייה שהפכו למשקפי מגן: נערה מתבגרת ניצלה מפציעה חמורה במקרה הטוב וממוות במקרה רע, כאשר משקפייה הצליחו להטות כדור תועה שנורה מרכב סמוך לביתה שבעיר סיאטל שבארה"ב.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בת ה-16 נמנמה בסלון ביתה במוצאי יום שבת האחרון כשלפתע נשמע צרור יריות שהגיע מכיוון רכב פרטי בגוון כהה שחלף ברחוב. כתוצאה מהירי מספר כדורים הצליחו לחדור את קירות הבית בו ישנה הנערה.

מבין הצרור שנורה כדור אחד שככל הנראה עבר דרך אחד מחלונות הבית, עשה דרכו לעבר פנייה של הנערה. אך במקום להסב לה פגיעה קשה במיוחד, הכדור פגע בחיבור שבין עדשות המשקפיים. משם הוא ניתר ולמזלה של הנערה המבוהלת שהתעוררה מיד, עף הצידה ולא הסב לה פגיעה של ממש מלבד פציעה רסיסים שטחית בפניה.

"היא מאוד ברת מזל", סיפר דובר משטרת סיאטל מארק ג'יימסון. מלבד הנערה נכחו בבית עוד מספר אנשים בזמן הירי, אך באורח נס גם הם נותרו ללא פגע. 

המשטרה המקומית סיפרה כי ככל הנראה הסיבה לירי היא מלחמת כנופיית שהתרחשה באזור וכי ייתכן כי מישהו בבית עצמו היה היעד לירי. אולם לפי חקירה ראשונית עולה כי לנערה עצמה אין קשר ליורים. עד כה לא בוצעו מעצרים במקרה, אולם נפתחה חקירה על מנת לאתר את מבצעי הירי.