צפו: הציע נישואים במשחק מחשב

רוברט פינק, איש מחשבים מאורגון שבארצות הברית, פיתח משחק מחשב במשך חמישה חודשים כדי להציע נישואים לחברתו אנג'ל. החברה בחנה את המשחק דמוי "סופר מריו" כשבסופו ציפתה לה הפתעה רומנטית במיוחד: "הצלת את האביר האמיץ. האם תכבדי אותי בכך שתחלקי עמי את חייך?"

המשחק והצעת הנישואין (יוטיוב)

יש מי שמציע נישואים מול השקיעה, במסעדה, בטיול, בהופעה - ולמעשה בכל מקום רומנטי ובכל דרך יצירתית שרק אפשר לחשוב עליה. ואיך אנשי מחשבים מציעים? במשחק מחשב ייעודי לכך, כמובן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רוברט פינק, איש מחשבים מממדינת אורגון שבארצות הברית, יצר משחק מחשב שכל מטרתו היא הצעת נישואים לחברתו אנג'ל ווייט, שעמה הוא יוצא כבר שנתיים וחצי. נדרשו לו חמישה חודשים לכתוב את התוכנה בעזרתם של שני חברים, ואז הוא ביקש ממנה לבחון את המשחק החדש, תוך שהוא מצלם אותה.

מדובר במשחק דמוי "סופר מריו" הוותיק, אבל עם שינוי קטן ומהותי - ברגע שהאביר אוסף טבעת מוזהבת מתחיל החלק המעניין. "הצלת את האביר האמיץ", נכתב על המסך. "שלום נסיכה. חיפשתי במרחקים אחר האחת והיחידה שלי, ועמדתי בסכנות רבות. אני מאמין בכל ליבי שמצאתי אותך. אנג'ל ווייט, האם תכבדי אותי בכך שתחלקי עמי את חייך?".

מתוך משחק המחשב (יוטיוב)

בפני החברה ההמומה עמדה הבחירה בין להקיש "כן" או "לא", והיא בחרה להסכים. האביר שעל המסך לקח בזרועותיו את הנסיכה ויצא מהמסך תוך שזיקוקים עפים באוויר.