עשרות נפגעים בקריסת יציע תיאטרון בלונדון

היציע בתוך מבנה תיאטרון "אפולו" המפורסם בבירה הבריטית קרס בזמן הצגה, שעה שבמקום היה קהל רב. עשרות בני אדם נפצעו, 5 מהם קשה. כוחות הצלה רבים הגיעו למקום וחילצו את כל הלכודים שהיו בפנים

צוותי חירום רבים הוזעקו הלילה (ה') לתיאטרון "אפולו" במערב לונדון, בעקבות דיווח על יציע שקרס במקום במהלך הצגה. כאן בחדשות 2 Online העברנו בשידור ישיר את התמונות מזירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עד כה דווח כי 88 בני אדם נפגעו, מתוכם 5 במצב קשה. כל הלכודים שהיו בתיאטרון חולצו. עדי ראייה סיפרו לרשת סקיי הבריטית על מספר פצועים שפונו מהמקום על ידי כוחות ההצלה. אחרים שהיו בתוך התיאטרון סיפרו כי שמעו חריקות רגעים ספורים לפני הקריסה.

"ישבתי באחד התאים ביחד עם המשפחה שלי, כשפתאום החלק הקדמי של היציע נפל", תיאר מרטין בוסטוק, שנכח במקום בזמן האירוע. "בשלב הראשון כולם היו בטוחים שזה חלק מההצגה. זה היה מאוד דרמטי".

"התקרה קרסה עלינו, הכל התמלא אבק"

האנה וסטיב הגיעו לתיאטרון לחגוג את יום ההולדת של האנה, ונקלעו למחזה קשה. "רבע שעה אחרי שההצגה התחילה ראינו שהשורה הראשונה של המרפסת פשוט קורסת, ואחריה עוד שורה ועוד שורה עד שהתקרה פשוט התמוטטה עלינו", סיפרה האנה. "לא יכלנו לראות כלום, הכל התמלא עשן. פתחנו את הדלתות ורוב האנשים הצליחו לצאת, אבל היו לא מעט לכודים בפנים. ראינו אנשים פצועים, חלקם פצועים קשה".

בתיאטרון אפולו, שנחשב אחד מאולמות התיאטרון המפורסמים בלונדון, מציגה בימים אלה ההצגה "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה", על פי ספרו של מארק האדון.