בת 13 הותקפה על ידי שני קנגורו באוסטרליה: "לא האמנתי שאשרוד"

במשך כ-25 דקות תקפו צמד קנגורו את הנערה, שיצאה לרוץ בערבות אוסטרליה. הם חבטו בה ושרטו אותה בכל גופה, תוך כדי נהמות מפחידות "בחיים שלי לא שמעתי כזה רעש, אני לא מצליחה לישון מאז", היא משחזרת. "בכל פעם שאני עוצמת את העיניים , אני שומעת את הנהמה הזו בראש"

קנגורו - לא תמיד חביב (AP)

מפגש מקרי עם צמד קנגורו הפך לסיוט עבור נערה אוסטרלית: ג'ייד באסט בת ה-13 נותרה עם חתכים עמוקים ושריטות על כל גופה אחרי היתקלות מאוד לא נעימה עם זוג קנגורו אפורים בעיר אוקמפטון במחוז דרום ווילס החדשה. בריאיון לאחר התקיפה שחוותה היא מספרת: "בכל פעם שאני עוצמת את העיניים , אני שומעת את הנהמה שלהם בראש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סבה של ג'ייד, קווין הנדרסון, לקח אותה לריצת שטח והמתין שתחזור מהריצה, שהייתה אמורה להמשך 15 דקות. אבל ג'ייד הספיקה לרוץ מטרים ספורים בלבד, כשלפתע ראתה מולה שני קנגורו "מאוד גדולים, הקטן שבהם היה גדול ממני".

ג'ייד, שהמשיכה לרוץ לכיוונם למרות שלא זזו מהדרך, הסבירה: "לא חשבתי על זה, פשוט רצתי סביבם". ברגע שחלפה לידם, אחד מהקנגורו החל לקפץ לצידה. "חשבתי לעצמי - זה מוזר, בדרך כלל לא לא רואים אותם כל כך קרוב לידך, בדרך כלל הם בורחים", סיפרה.

"המשכתי לרוץ ואז שמעתי גניחה ממש חזקה, מין שריקה. זה שיתק אותי מפחד", תיארה ג'ייד - שראתה את אחד הקנגורו מתרומם על רגליו האחוריות ומתקדם במהירות לכיוונה. "חשבתי לעצמי שאני לא יכולה לברוח מקנגורו ולכן החלטתי לנסות ולהתחבא בתוך צמחייה בצד הדרך בתקווה שהקנגורו יניח לי, אבל הוא לא הפסיק".

עדות לאלימות - הנערה שנפצעה

חשבתי שהוא עומד לאכול לי את הפנים

"הוא הכה אותי, אני לא יודעת עם זה היה בעזרת הזרוע שלו, הרגל שלו או הזנב, פשוט נפלתי לאדמה", היא משחזרת את רגעי האימה. "הסתכלתי למעלה וחשבתי לעצמי שהוא פשוט ענק". הקנגורו התנפל על הנערה, חבט בה בעזרת כפותיו הקדמיות, שרט אותה וניסה לנשוך אותה, תוך כדי השמעת נהמה מפחידה וחשיפת שיניים.

"בחיים שלי לא שמעתי כזה רעש, אני לא מצליחה לישון מאז, בכל פעם שאני עוצמת את העיניים אני שומעת את הנהמה הזו בראש ,אני שונאת את זה", אמרה ג'ייד. היא סיפרה שניסתה לדחוף מעליה את הקנגורו בכל כוחה, אבל ממש כמו מתאגרף הוא ניצל את הניסיונות שלה כדי להכות אותה חזק עוד יותר. ג'ייד נשכבה על הקרקע ובעטה בכל הכוח לכל הכיוונים. "לא רציתי לקרוא לסבא שלי , לא ידעתי מה יקרה עם הקנגורו יתקוף אדם בן 71", היא מסבירה מדוע לא הזעיקה עזרה.

ג'ייד ניסתה להרים את עצמה ולהכות בקנגורו תוך כדי בריחה. היא הצליחה לזחול כמה מטרים, אבל הקנגורו משך אותה בשערה וניסה להמשיך להכות אותה, היא המשיכה לברוח עד שהרגישה משהו על גבה. "הפנתי את מבטי וראיתי את הקנגורו השני שהצטרף למתקפה. הפרצוף שלו היה ממש קרוב לשלי", היא נזכרת. "זה היה מפחיד מאוד, אולי הדבר הכי מפחיד בחיים שלי. חשבתי שהוא עומד לאכול לי את הפנים".

"לא האמנתי שאשרוד את זה"

בשלב הזה ג'ייד החלה לצעוק לעזרה: "אחד מהם תפס אותי בגב ובשיער, והשני הכה בי ודחף אותי קדימה. חשבתי שאני לא אשרוד את זה פשוט התחלתי לצעוק, קראתי לסבא שלי". הסבא מיהר והגיע עם מקל בידו וצעק גם הוא כדי להפחיד את החיות. אחריו הגיעו עוד שני עוברי אורח שששמעו את הצעקות ואז החיות ברחו.

"אני רוצה להזהיר את האנשים, הקנגורו יכולים להיות הרבה יותר אגרסיביים ממה שנדמה", היא אומרת. "אני לא רוצה שאף אחד אחר יחווה את מה שחוויתי. אני כל הזמן חושבת לעצמי, מה עשיתי שזה הגיע לי? האם התקרבתי מדי?".

למרות החוויה הקשה, הנערה שולחת מסר חשוב של הבנה וסובלנות: "אני לא רוצה שאנשים יפגעו בקנגורו. אני יודעת שזה גם באשמתי כי זו הייתה הטריטוריה שלהם. אני פשוט לא מבינה למה הם עשו את זה".