ניו יורק: השליך את ילדיו מחלון הקומה ה-3 אל זרועות שכנו - והצילם

אחד מדיירי בניין מגורים ברובע ברונקס נאלץ לסמוך על המזל כשהשליך את שני ילדיו, בני 11 חודשים, מחלון דירתו הבוערת לעבר ידיו המושטות של שכנו שעמד ברחוב. "כשראיתי אותו עומד ביציאת החירום עם התינוקות צעקתי לו שיזרוק אותם אליי", שיחזר השכן האמיץ. האב הנרגש: "קיבלתי הזדמנות שנייה להיות אב טוב יותר"

הוצנחו מהקומה השלישית - וניצלו", שני התי (פייסבוק)

נס חג המולד: חייהם של שני תינוקות בניו יורק ניצלו אתמול (ד'), לאחר שאביהם השליך אותם מהקומה השלישית של בניין בוער אל זרועותיו של אחד השכנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע החל בסביבות השעה 7 בבוקר, אז זיהה אחד מדיירי הבניין ברובע ברונקס, ג'רמיין שירלי בן ה-30, ריח חריף של עשן. לאחר שהזהיר את שכניו לקומה, נמלט החוצה יחד עם אשתו והתקשר אל כוחות הכיבוי. בעודו משוחח עם מוקד החירום, הבחין בשכנו מהקומה השלישית, עומד חסר אונים בפתח יציאת החירום כשהוא אוחז בשני ילדיו הקטנים, ישראל וישמעאל, בני 11 חודשים.

"פתחתי את החלון וראיתי המון עשן", שיחזר האב. "ניסיתי לרוץ לדלת של הדירה, אבל העשן הסמיך החזיר אותי לחלון. פתחתי אותו וראיתי את ג'רמיין עומד למטה".

"אלוהים הוכיח לי שלכל דבר יש סיבה"

"ברגע שראיתי אותו עומד איתם שם פשוט צעקתי שיזרוק אלי את התינוקות", סיפר ג'רמיין בהתרגשות. בניסיון לצמצם את המרחק ביניהם, טיפס השכן האמיץ על אחד מדפנות הבניין ופשט את ידיו. "אחרי שתפסתי את התינוק הראשון הוא השליך אלי גם את הילד השני, שהסתחרר באוויר בדרכו למטה אבל בסופו של דבר נחת בשלום אצלי בידיים".

מיד לאחר השלמת מבצע החילוץ הנועז, קפצו גם האב ורעייתו מפתח החירום ומילטו את עצמם מהבניין. "בכלל הייתי אמור להיות בעבודה", סיפר האב הנסער. "בסופו של דבר נשארתי בבית בעקבות תאונה שעברתי. היום אלוהים הוכיח לי שלכל דבר יש סיבה, ושהייתי צריך להיות כאן כדי להציל את ילדיי".

לאחר שווידא כי אשתו לא נפגעה, מיהר האב להודות לשכנו האמיץ. "אין לי מילים להודות לו על מה שהוא עשה למעני. קיבלתי היום הזדמנות שנייה להיות אב טוב יותר לילדיי, וזו מתנת חג המולד הטובה ביותר שקיבלתי אי פעם".