צפו: קטטת סנטה קלאוסים שיכורים בניו יורק

כך לא מפיצים את רוח החג: גברים הלבושים כסנטה קלאוס התקוטטו בכיכר יוניון במנהטן, ככל הנראה לאחר שהשתכרו. המשטרה פתחה בחקירת המקרה, לאחר צפייה בסרטון שצולם במצלמה סלולרית. "זה מדאיג, כי מעורב במקרה הזה אלכוהול רב", אמר סנאטור מקומי. כך זה נראה

כך נראית רוח החג? (צילום מסך)

אאו אאו אאו במקום הו הו הו: ועידת "סנטהקון" בניו יורק נועדה להפגיש בין גברים רבים הלבושים כסנטה קלאוס, ולהמשיך להפיץ את רוח חג המולד. מספר משתתפים דווקא חשו עוינות ככל הנראה, והחליפו מהלומות לאחר שהשתכרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התגרה, שפרצה בכיכר יוניון בלב מנהטן תועדה במצלמה סלולרית, בעת שעובר אורח ניסה להתערב ולהפריד בין הסנטות. המתקוטטים נעלמו מהזירה לפני הגעת השוטרים, והמשטרה המקומית החלה בחקירת המקרה.

"המקרה מדאיג, מכיוון שהוא מערב אלכוהול רב, ואני חושב שזה חלק מהבעיה מאחורי הקלעים של סנטהקון", אמר הסנאטור בראד הוילמן, שקרא לפתיחת חקירה של רשות האלכוהול האזורית. "אנחנו נעריך מחדש את האירוע השנה, ונקבע האם צריך להתערב על מנת למתן את השתייה הבלתי-אחראית בשנה הבאה".

"צעדים נוספים צריכים להינקט נגד השכרות כאן", אמרה תושבת מקומית בשם פיליס מנגלס, שגרה בסמוך לאזור הקטטה. "המטרדים הציבוריים של ההקאות והשתן ברחוב מרחיקים מכאן אנשים".