אחרי הפלירטוטים: אידיליה במשפחת אובמה?

שבוע לאחר שהנשיא אובמה נתפס בשיחה ידידותית מדי עם ראש ממשלת דנמרק בטקס האשכבה למנדלה, נראה כי במשפחה הנשיאותית מנסים להפגין חזית מאוחדת. כך לפחות מספרות התמונות. האם מישל סלחה לבעלה?

משפחת אובמה מפגינה אחדות (AP)

אחרי הפלירטוטים לכאורה עם ראש ממשלת דנמרק, האם הזוג אובמה חזר לשגרה? לפחות לפי התמונות שפורסמו לרגל הכריסמס - נראה כי במשפחה הנשיאותית מנסים להציג אידיליה משפחתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אובמה, מישל והילדות הגיעו לקונצרט ההתרמה השנתי "כריסמס בוושינגטון" ונכנסו לאווירת החג, עם קצת עזרה מהשחקן יו ג'קמן, ומהזמרת שריל קרואו וז'אנל מונה.

לפני תחילתו של הקונצרט הזוג, ביחד עם בנותיהם סשה ומאליה, עזרו לאסוף מתנות בשביל החולים במרכז הלאומי לילדים בוושינגטון - עבורו נערך מופע ההתרמה.

"לא משנה מי אנחנו, מאיפה אנחנו באים, או מה האמונה שלנו, זהו מסר של תקווה ומחוייבות שיכול לאחד את כולנו בעונת החגים הזו", הכריז הנשיא אובמה בנאום באירוע.

אובמה ברוח החג (AP)

אובמה פלירטט, מישל החליפה כסאות

בטקס האשכבה של מנדלה, שנערך בשבוע שעבר, נראו מישל וברק אובמה קצת פחות מאוחדים. הזוג הנשיאותי התיישב בכיסאות שנשמרו להם, בסמוך לאישה הבכירה בדנמרק - הלה ת'ורנינג-שמידט, וראש ממשלת בריטניה דייויד קמרון.

מישל עוקבת מקרוב (AP)

השלושה נסחפו באווירה המיוחדת והשמחה שנרשמה ביציעים, ואף חלקו יחד תמונת "סלפי", צילום עצמי משותף. במהלך טקס האשכבה המשיכו אובמה ות'ורינג-שמידט לשוחח ולצחקק, דבר שעל פי התמונות שפורסמו בסוכנויות הידיעות לא מצא חן בעיניה של הגברת הראשונה מישל אובמה, ששמרה על ארשת פנים רצינית, המתאימה יותר למעמד המכובד.

כשניגש הנשיא לפודיום כדי לספוד למנדלה, נשבר הקרח בין מישל לראשת הממשלה, והשתיים החליפו ביניהן כמה מילים. כשחזר הנשיא האמריקני לכסאו, הוא גילה שרעייתו החליפה איתו מקום ו"הרחיקה" אותו מידידתו הדנית.