צעיר בניו-יורק: "חרדים תקפו אותי כי אני הומו"

סטודנט לעיצוב בן 22 טוען כי נפל קורבן לתקיפה אלימה של יותר מ-12 גברים חרדים שהכו על רקע היותו הומוסקסואל. "הלכתי ברחוב ולפתע הם הקיפו אותי מכל עבר", שחזר את רגעי האימה. "כנראה שאני גם 'מטרה טובה' עבורם - אני שחור והומוסקסואל". משטרת ניו-יורק פתחה בחקירה

"הכו אותי וקיללו". פטרסו (New york daily news)

תקיפה על רקע הומופובי? טאג' פטרסון, סטודנט לעיצוב בן 22 מניו-יורק, טוען כי נפל קורבן לתקיפה קבוצתית מצד חבורת גברים חרדים - שהטיחו בו עלבונות על רקע היותו הומוסקסואל. האירוע התרחש בשכונת ווילאמסבורג ברובע ברוקלין, כך דווח ב"ניו יורק דיילי ניוז".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי פטרסון, האירוע התרחש בשבוע שעבר, כשהיה בדרכו לביתו בשכונת פורט גרין ו"לפתע יותר מ-12 גברים חרדים החלו לקלל אותי".

"הלכתי ברחוב ולפתע הם הקיפו אותי מכל עבר והחלו לתקוף אותי", סיפר. "הייתי לבדי וכנראה שאני גם 'מטרה טובה' עבורם: אני שחור והומוסקסואל". פטרסון הובהל לבית החולים ועבר ניתוח לאיחוי קרע ברשתית. הוא סיפר, כי באירוע היה תוקף אחד שהיה הבולט ביותר מכולם. "היה קהל מסביבו שעודד אותו. הוא תפס אותי והטיח אותי בקיר".

פטרסון המשיך לגולל את רגעי האימה שעברו עליו: "הוא הורה לי להתכופף ולהישאר על המדרכה. זה כל מה שאני זוכר". אוולין קיז, נהגת אוטובוס שחלפה במקרה במקום האירוע, חזתה גם היא באירוע המחריד.

"יצאתי מהאוטובוס וראיתי שהגברים הללו מקיפים אותו", סיפרה. "הוא שכב על הגב וסבל מכאבים איומים וצעק: 'אני לא יכול לראות, אני לא יכול לנשום'". משטרת ניו-יורק פתחה בחקירת נסיבות האירוע וכעת נבדק האם מדובר בפשע שנאה.