מתיחה: שוכנע שהתעורר מתרדמת

אם שותים – לא נוהגים. את המשפט הזה כולם כבר מכירים בעל פה, אולם לפחות בארצות הברית יש מי שמצפצף על החוק. חבריו של אדם אחד כזה החליטו למתוח אותו ולשכנע אותו בבוקר שלמחרת כי הוא התעורר מקומה בת 10 שנים. צפו במתיחה מרחיקת הלכת

"התעורר מקומה" לאחר ששתה (יוטיוב)

האם הפעם הוא ילמד את הלקח? אזרח אמריקני שהרבה לנהוג כשהוא בגילופין עשה זאת שוב ושתה לפני שעלה על ההגה. כדי לגרום לו להבין אחת ולתמיד עד כמה התנהגותו חמורה החליטו חבריו לערוך לו מתיחה לא קונבנציונלית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חבריו של הנהג השתיין לקחו אותו לאחר שנרדם למשרד שעוצב כמו חדר אשפוז בבית חולים, והשכיבו אותו על מיטת חולים. הם הפעילו מוניטורים והצמידו לחברם ה"פציינט" שלל מכשירים רפואיים.

כשחברם התעורר משנתו, הודיעו לו אנשים זרים שהיו לבושים במדי רופאים כי הוא התעורר מקומה שנמשכה עשר שנים. הם הסבירו לו כי בשנת 2013 הוא נהג תחת השפעת אלכוהול וגרם לתאונה קשה, שבעקבותיה נכנס לתרדמת ארוכה.

כדי לגרום לנמתח ליפול בפח, המתיחה אף כללה דיווחי חדשות מדומים בטלוויזיה, שהביאו את מיטב חדשות הבידור של שנת 2023 על הכוכבים מיילי סיירוס וג'סטין ביבר.

לבסוף, חשפו החברים כי מדובר במתיחה והביעו תקווה שלפחות המתיחה המושקעת הזאת תשכנע את חברם שהסיסמה אכן נכונה: "אם שותים - לא נוהגים".