רק לשנייה אחת: ה"מהפך" המרגש של חולי הסרטן

ארגון בלגי סיפק ל-20 חולי סרטן רגע אחד של אושר: המשתתפים, ששיער ראשם נשר כתוצאה מהטיפולים הקשים, עברו "מהפך" כשעיניהם עצומות לחלוטין לאורך כל התהליך. בסופו הם התבקשו לפקוח אותן - ותגובותיהם תועדו והונצחו בספר וקליפ הנושאים את הכותרת "ולו לשנייה אחת". כך זה נראה

פרויקט בלגי-צרפתי מרגש: 20 חולי סרטן, ששיער ראשם נשר בעקבות הטיפולים הכימותרפיים הקשים שעברו, הוזמנו לצילומים שבמהלכם הובטח להם כי יעברו "מהפך" כשעיניהם עצומות לאורך כל התהליך. הרגע שבו פקחו את עיניהם והביטו במראה לראשונה מאז השינוי שעברו, תועד על ידי הצלם וינסנט דיקסון והבמאי קובן ביוטלסטטר והונצח בספר ובקליפ הנושאים את הכותרת "ולו לשנייה אחת". בכל תמונה תויגו התאריך והשעה שבהם הביטו המשתתפים לראשונה בתוצאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפרויקט הוא יוזמה של "קרן מימי" - ארגון בלגי ללא כוונת רווח שנוסד בשנת 2004 ומספק תמיכה לחולי סרטן. בקמפיין פעל הארגון בשיתוף פעולה עם הסניף הצרפתי של משרד הפרסום ליאו ברנט. הצילומים נערכו בחודש יוני השנה והוצגו בתערוכה שאורגנה עבור משפחות המשתתפים בחודש נובמבר. הסרטון שמתעד את חשיפת החולים למהפך שעברו פורסם בימים האחרונים.

"חיוך אצל כל הנוכחים באולם" (קרן "מימי")

"ברגע הספציפי שבו הביטו הקרובים בתמונות - הסרטן לא היה קיים עבורם", אמרו גורמים ב"קרן מימי". "ראינו חיוך אצל כל אחד מהנוכחים באולם".