צפו: אסטרונאוטים מתעדים את כדור הארץ מהחלל

צוותי תחנת החלל הבינלאומית צילמו סרטון המתעד תמונות מדהימות של כדור הארץ מהמרומים. הסרטון שיצרו האסטרונאוטים זכה לשם: "העולם מחוץ לחלוני". כך זה נראה

צוותי תחנת החלל הבינלאומית עסוקים בפיתוח גאוות יחידה. איך מסכמים פעילות ומעודדים את אהבת הקהל על פני כדור הארץ? צוות המשימה הנוכחי ערך סרט וידאו שמציג את המראות המדהימים מהחלל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אין זו הפעם הראשונה שצוותי תחנת החלל עושים סרט. בפעם האחרונה פרסם צוות משימה סרטון בשם: "לבד בלילה", שנעשה בכדי להעניק תחושת תעופה בחלל בלילה. הפעם, תחנת החלל בעצמה היא הנושא המרכזי בסרטון שזכה לשם: "העולם מחוץ לחלוני".

בנאס"א מסבירים כי מטרתו של הסרטון היא להציב במרכז תשומת הלב של הקהל את תחנת החלל, על אנשיה ובראשם האסטרונאוט דון פטיט (שנראה בסוף הסרטון). פטיט אחראי לתמונות רבות שצולמו מתחנת החלל. 

תחנת החלל הבינלאומית היא מעין לוויין משותף לחמש סוכנויות החלל הגדולות מרחבי העולם. היא מרחפת בשמי כדור הארץ בגובה של 400 קילומטרים מהקרקע. בכל משימה תחנת החלל הולכת ומתרחבת, כשהיא מרכזת עליה אסטרונאוטים מרחבי העולם. הצוותים עורכים בה בדיקות שניתן לראות רק בתנאים הקיימים בחלל, בניסיון לבדוק אפשרות של חיים בחלל.