תעלומה בארה"ב: מי משאיר טיפים של אלפי דולרים?

כלי תקשורת בארה"ב מדווחים על תופעה מסתורית לקראת החגים. אדם או קבוצה של אנשים משאיר/ים טיפים נדיבים במיוחד במסעדות ברחבי המדינה בלי להזדהות. לאחר מכן הם מעלים צילום של החשבון לאינסטגרם

טיפ של 1000 דולר (אינסגרם)

תופעה מסתורית בארה"ב: סועד או קבוצת סועדים אנונימיים משאירים אחריהם טיפים עצומים במסעדות ברחבי המדינה. לאחר מכן, הם מעלים את תמונות החשבון ששילמו לחשבון אינסטגרם ששמו tipsforjesus ("טיפים עבור ישו"). לאחרונה הושארו טיפים בשווי אלפי דולרים במסעדות בערים סן פרנסיסקו ושיקאגו, וכן טיפ של 1000 דולר במסעדת "החתול הרעב" בלוס אנג'לס - על חשבון של 266 דולר. בחשבון האינסטגרם נכתב: "עושה את עבודתו של האל, טיפ אחרי טיפ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעל המסעדה בלוס אנג'לס לא הצליח לזהות את האיש ושיתף את כתבי רשת פוקס בתיאוריית הקונספירציה, כשאמר שהוא "לא יודע מי זה, אבל מאמין שזו יוזמה שקשורה לחגים". הוא הוסיף כי "זה מעצבן אותי יותר מכולם. בסוף הערב , אני נאלצתי לשלם למלצר במזומן. אין ספק, זה מאוד מסתורי".

ביום שלישי האחרון שני ברמנים במסעדה באוניברסיטת נוטרדם במדינת אינדיאנה חילקו בניהם טיפ בסך 10,000 דולר שהושאר על ידי קבוצת גברים שחתמו "tipsforjesus". תמונה מתאימה הועלתה מאוחר יותר באינסטגרם.

"אני יודעת שהברמנית קנתה רכב חדש והברמן השני סגר הלוואה שלקח כדי ללמוד", אמרה מלצרית מהמסעדה בשם אשלי סליוואן. החבורה משאירה חותם גם בחוף המזרחי. מלצר במסעדת MoonDogs בבירה וושינגטון, שקיבל טיפ של 5,000 דולר ביום שבת האחרון אמר: "זה גורם לי להרגיש טוב, מישהו באמת מעריך את העבודה הקשה שאתה עושה".