בלגיה: 100 מכוניות בתאונת שרשרת

ערפל כבד ששרר בכביש מהיר במערב בלגיה גרם לתאונת דרכים המונית, עם מעורבות של יותר ממאה כלי רכב. בתאונה הקשה נהרג אדם אחד ולפחות 54 נפצעו. בעקבות תנאי מזג האוויר הקשים התארך מבצע החילוץ, וגם שעות לאחר התאונה עדיין עסקו כוחות הצלה בניסיון לחלץ נוסעים ממכוניותיהם. כך זה נראה

הרוג ו-54 פצועים בתאונה במערב המדינה (AP)

תאונת שרשרת בבלגיה: כמאה כלי רכב היו מעורבים היום (ג') בתאונת ענק בכביש מהיר במערב המדינה. על פי ההערכות, הגורם לתאונה הוא הערפל הכבד ששרר במקום. לפחות אדם אחד נהרג ו-54 נפצעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עקב תנאי מזג האוויר הקשים, לא ניתן היה להזעיק מסוק שיסייע בפעולות החילוץ, וגם שעות ארוכות לאחר התאונה, עדיין עסקו כוחות הצלה גדולים בניסיונות לחלץ נוסעים שנלכדו במכוניות הפגועות.

תמונות וסרטונים מזירת התאונה הראו מספר רב של כלי רכב פרטיים שהתנגשו זה בזה, התהפכו או נהרסו לחלוטין. כמו כן נראתה משאית שהתנגשה בגדר הבטיחות בצידו בשני של הכביש ובמשאית מזון שהתהפכה לתוך תעלה סמוכה.

מאה כלי רכב בתאונת השרשרת (רויטרס)

בעקבות הקור העז השורר באזור התאונה, חילקו אנשי ההצלה שמיכות תרמיות לבני אדם רבים שנותרו תקועים במכוניותיהם במשך שעות עקב מבצע החילוץ המורכב. בשנת 1996 נהרגו 10 בני אדם בתאונה דומה שהתרחשה בכביש סמוך.