צפו: שוד היהלומים הגדול - לעיני המצלמות

ביולי האחרון נשדד ממלון בקאן שבצרפת אוסף היהלומים היוקרתי של איש העסקים לב לבייב, בשווי של למעלה מ-140 מיליון דולר. משטרת צרפת עדיין לא פענחה את השוד, אך היום פרסמה סרטון בן 30 שניות שתיעד את הרגעים בהם שודד רעול פנים איים על המאבטחים הלא חמושים, רוקן את חלון התצוגה בו הוצבו היהלומים – ונמלט מהמקום

אחד משודי היהלומים הגדולים בהיסטוריה - לעיני המצלמות: ביולי האחרון נשדד חלק מאוסף היהלומים היוקרתי של איש העסקים הישראלי לב לבייב, בשווי של 143 מיליון דולר מתערוכת תכשיטים במלון בקאן שבצרפת. המשטרה המקומית עדיין לא פיענחה את השוד שהימים רבים, אך היום חשפה לראשונה את הסרטון שתיעד את דבר השוד המטלטל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ב-30 השניות המרתקות של הסרטון נראה שודד אחד, נכנס למלון "קרלטון" בטיילת ההומה של קאן, שעה שהתכשיטים מוצגים בתערוכה במקום - זאת ללא כל אבטחה כבדה. הדלתות היו פתוחות, המאבטחים שבכל זאת היו במקום לא היו חמושים, מה שסייע לשודד להיכנס פנימה בקלות.

בסרטון נראה השודד רעול הפנים נכנס למקום דרך הדלת, שפשוט הייתה פתוחה. כשהוא חמוש באקדח, איים על אנשי הביטחון ועל המבקרים בתערוכה. איש לא העז להתנגד לו או להזעיק עזרה, ופעל במהירות וביעילות. בתוך חצי דקה בלבד, הוא רוקן את כל הוויטרינות שהכילו את היהלומים היקרים, דחף 72 מהם לשני תיקים - ויצא מהמלון בשלווה מוחלטת. מאז, המשטרה מחפשת אחריו.