שי לחג: מי פיזר דולרים בקניון?

תושב מינסוטה שבארה"ב החליט לזרוק אולף דולרים בשטרות לקונים במהלך "יום שישי השחור", על מנת "להפיץ את רוח החג". הקונים, שרגילים ביום הזה דווקא להילחם על מוצרים, נהנו מהפרס הלא צפוי, אך המשטרה טענה כי מדובר בהפרת סדר ועצרה את האזרח הנדיב. צפו בתיעוד המעשה

כסף לא נופל מהשמיים? בקניון אחד בארה"ב, הקונים זכו דווקא לצפות במטר של שטרות מהשמיים. הצעד הפזרני בוצע ב"יום שישי השחור", בו הקונים לרוב נלחמים זה בזה ונאבקים על המוצרים המוזלים. בניגוד לקונים השמחים, המשטרה לא התלהבה מרוח הנדיבות ועצרה את האזרח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סרג' וורוביוב, תושב מדינת מינסוטה, פיזר כאלף דולר בשטרות מהקומה הרביעית ב"קניון אמריקה" בעיר בלומינגטון, בזמן שמקהלה שרה בקומת הכניסה את מזמור חג המולד "Let it Snow". מדוע הוא עשה זאת? וורוביוב אמר כי השליך את כספו בגלל שעבר שנה קשה, וקיווה במעשיו לפזר את שמחת החג: "עברתי גירושין נוראים, והיא אפילו לקחה את החתול. חשבתי שבמעשיי אפיץ את רוח החגים האופטימית ואעביר את זה הלאה. אני חושב שכולם נהנו מזה".

המשטרה, לעומתו, לא בירכה על המחווה, עצרה את וורוביוב והגישה נגדו כתב אישום על הפרת הסדר הציבורי. דובר הקניון אמר כי ה"תעלול" יצר הפרעה לסדר בקניון, וסיכן את בריאות הקונים, שלדבריו היו יכולים להיפגע מהמהלך.