צפו: הותקפה בשוקר חשמלי במהלך קניות ב"בלאק פריידי"

ברחבי ארה"ב נרשמו מספר תקריות אלימות בעקבות התנפלות ההמונים על מרכזי הקניות בחגיגת ההנחות המכונה: "יום שישי השחור". בקטטה שהתרחשה בפילדלפיה בין שתי נשים, תועדה אחת הלקוחות שולפת אקדח חשמלי במטרה להמם את יריבתה. כך זה נראה

חגיגות המבצעים של "יום שישי השחור" בארצות הברית כבר רשמו מספר עימותים. אחת התקריות האלימות התרחשה בפילדלפיה - שם אחת הקונות החליטה לשלוף שוקר חשמלי ולתקוף  קונה אחרת בקניון בפילדלפיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקטטה התרחשה בקניון "פרנקלין מילס" בצפון מזרח פילדלפיה, עם תחילתו של יום הקניות המיוחד לרגל פתיחת עונת החגים בארצות הברית. עד ראייה שהיה במקום סיפר כי שני זוגות החלו לריב על אחד המוצרים בקניון. "היו שם שני זוגות שהתקוטטו", סיפר עד הראייה שתיעד את התקרית. "בהתחלה הגברים רבו, אבל אז הנשים נכנסו לתמונה".

בקטע הוידיאו המתעד את הקטטה ניתן, לראות את בנות הזוג מכות אחת את השנייה, כשלפתע אחת מהן שולפת שוקר חשמלי במטרה לחשמל את יריבתה. "אחד מבני הזוג היו הורים צעירים", סיפר עד הראייה. "הבן שלהם ישב בעגלה בזמן שהם רבו".

לאחר מספר שניות, במהלכן המשיכו השתיים במאבק, הגיעו לקוחות שנכחו במקום ואיתם מספר מאבטחים והחלו להפריד ביניהן. "כמה דקות אחרי שהופרדו המאבטחים עזבו את המקום", סיפר האיש שצילם את המריבה. "אלוהים ישמור, אילו היה למישהו מהם אקדח זה עוד היה מסתיים באסון".