נדרסה תחת גלגלי מכונית דוהרת - ושרדה

עשרות נהגים באחד הצמתים הסואנים בסין הופתעו לראות כיצד רוכבת אופניים נדרסת לנגד עיניהם בידי מכונית חולפת. תדהמתם גברה לאחר שגילו כי היא נותרה בהכרה מלאה, בעוד שגלגלי המכונית עדיין מוחצים את גופה כנגד הכביש. "היא צעקה ממש ממש חזק", סיפר שוטר מקומי

נס על הכביש: תושבת העיר נינג'בו שבסין נפצעה קלות בלבד לאחר שנדרסה תחת גלגלי מכונית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד מצלמות הבקרה של אחד הצמתים הסואנים בעיר, נראית האישה מתפרצת אל הכביש כשהיא רכובה על אופניה החשמליים, ואז נרמסת תחת גלגליה של מכונית חולפת.

בעודה שוכבת על הכביש כשהיא בהכרה מלאה, גילתה כי היא אינה מצליחה להתרומם בשל צמיגי המכונית שהמשיכו למחוץ אותה תחתיהם. תוך דקות ספורות חולצה הרוכבת, לאחר שעוברים ושבים נחלצו לעזרתה והרימו את המכונית מעליה. האזרחים הסינים הופתעו לראות שהיא יצאה מהתאונה במצב טוב יחסית ופשוט התיישבה על הכביש והמתינה להגעת אמבולנס.

"אנשים שהיו עדים לתאונה רצו במהירות והציעו עזרה", סיפר קשו רוקשי ממשטרת מחוז זייג'יאנג. "פלג גופה העליון היה פשוט מתחת לגלגלי המכונית. היא צעקה ממש ממש חזק".

"ללא עזרת האנשים זה היה נגמר אחרת". הרוכ (רויטרס)

לאחר התאוששות קצרה בבית החולים, הצליחה הרוכבת לספר על החוויה הקשה מנקודת מבטה. "יותר מעשרה אנשים טובים הזיזו את הרכב מעלי ואז פשוט ישבתי שם", סיפרה ממיטתה בבית החולים. "אני ממש מודה להם שהם הצילו אותי, בלעדיהם זה היה נגמר אחרת".