צפו: הנסיך ויליאם בהופעת אורח כזמר

יורש העצר הבריטי הוא גם זמר: באירוע צדקה שנערך אמש בארמון קנסינגטון בו הוא מתגורר עם רעייתו קייט, הרשה לעצמו הנסיך ויליאם לשיר יחד עם הזמרים טיילור סוויפט וג'ון בון ג'ובי. השלושה ביצעו את השיר "Living On A Prayer" - הכל למען מטרה טובה

נסיך, יורש עצר וגם זמר: רגע משעשע נרשם אתמול בארמון קנסינגטון בלונדון, בו מתגוררים הנסיך וויליאם ורעייתו קייט מידלטון, כשהנסיך וויליאם עלה על הבמה ושר ביחד עם הכוכבים ג'ון בון ג'ובי וטיילור סוייפט.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנסיך בחר להסיר מעליו משהו מהתדמית והריחוק המלכותי ולשיר מול המצלמות - כזמר אורח באירוע צדקה שנערך באגף המגורים של הארמון. וויליאם, שחש בתחילה מעט נרגש ונבוך, שיתף פעולה עם הכוכבים האמריקנים בון ג'ובי וסוויפט, שנכחו באירוע, ולאחר מכן הרשה לעצמו לבצע יחד איתם את הלהיט של בון ג'ובי, "Living On A Prayer".

סוויפט דרבנה את יורש העצר הבריטי לנוע יחד איתה ועם בון ג'ובי על הבמה ולפצוח בשירה של הלהיט שהתנגן, אך הוא הסתפק בשירה. בפזמון שניהם הצטרפו לבון ג'ובי, בתחילה וויליאם היה מהוסס, אבל ככל שהשיר התקדם - ביטחונו של הנסיך עלה, והוא אפילו הפגין יכולת קולית לא רעה. בסיום השיר, וויליאם ירד מהבמה, לא לפני ש"נתן כיף" לסוויפט. 

אירוע ההתרמה שנערך במעון המגורים הרשמי של ויליאם ורעייתו נועד לגייס כספים לארגון Centrepoint שמתרכז בסיוע לנוער חסר בית. אחרי פרק השירה, וויליאם והאורחים המכובדים ישבו לאכול ושיחת היום עסקה במסעו של אחיו של וויליאם, הנסיך הארי, בקוטב הצפוני. הקונצרט שנערך אתמול הוא הקונצרט הראשון שנערך באגף המגורים ההיסטורי של ארמון קנסינגטון מאז ומעולם.