בית זוועות נוסף התגלה בארה"ב: "כלאו אותנו והתעללו בנו"

שלוש נערות מאריזונה התלוננו כי אמן ואביהן החורג כלאו אותן, הרעיבו אותן והתעללו בהן בבית במדינת אריזונה. האם ובעלה נעצרו, לאחר ש"הנערות נמצאו במצב מוזנח" לדברי המשטרה. האב החורג חשוד גם בתקיפה מינית של אחת הנערות

בית הזוועות בלונדון, בשבוע שעבר (רויטרס)

חשד לפרשת התעללות וכליאה נוספת - הפעם בארצות הברית: אם מאריזונה נעצרה אמש לאחר ששלוש בנותיה סיפרו לרשויות כי נכלאו במשך שנתיים בבית. האם ובעלה, אביהן החורג של הילדות, חשודים בהתעללות מילולית ופיזית בילדות, והאב החורג אף חשוד בהתעללות מינית באחת מהן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה המקומית מסרה כי שלוש הבנות, בגילאים 12, 13 ו-17, נמצאו מוזנחות ומלוכלכות. לשוטרים אמרו הנערות כי לא התקלחו בששת החודשים האחרונים. בנוסף, הבנות סיפרו לשוטרים כי הן קיבלו אוכל רק פעם ביום, וכי נכלאו בחדריהן לתקופה ארוכה.

אמן בת ה-32 ואביהן החורג בן ה-24 נעצרו והושמו במעצר, והמשטרה מייחסת להם עבירות של חטיפה, התעללות רגשית והתעללות פיזית, והאב נחשד גם בתקיפה מינית של אחת הבנות. האם ילדה את הבת הבכורה כאשר הייתה בת 15 בלבד.

"הבנות הוחזקו בתנאי מחיה מזוהמים", אמר מפקד המשטרה, מייקל גילולי, שציין כי שתי הנעירות הצעירות הוחזקו בחדר נפרד מאחותן הגדולה בת ה-17.

הפרשה התגלתה כאשר השוטרים הגיעו לזירה לטפל בקריאה שעסקה באלימות משפחתית. שתיים מהנערות סיפרו לשוטרים כי ברחו לבית השכן, לאחר שאביהן החורג פרץ את הדלת ואיים עליהן בסכין.

בשבוע שעבר: "בית זוועות" התגלה בלונדון

בשבוע שעבר חילצה משטרת לונדון מבית בבירת בריטניה שלוש נשים, כולל אישה שהוחזקה כשפחה במשך 30 שנה - כך דיווח העיתון הבריטי "דיילי מייל". החשודים בחטיפת הנשים הם גבר ואישה בני 67, שנעצרו בחשד לכליאת אדם בתנאי עבדות.

הם נעצרו לאחר חקירה סמויה ארוכה של המשטרה הבריטית, שהחלה לפני כחודש כשאחת הנשים ביקשה עזרה ואמרה כי היא מוחזקת נגד רצונה יותר משלושה עשורים. הנשים, בת 69 ממלזיה, בת 57 מאירלנד ובת 30 מבריטניה, הוחזקו בבית בדרום לונדון. בלשי המשטרה אמרו כי הן סובלות מטראומה אחרי מה שעברו, וכעת הן נמצאות במקום בטוח.

מחקירת הפרשה עולה כי שלוש הנשים שנחטפו למשך עשורים וחיו כשפחות בבית פרטי בבירת בריטניה חיו במקום כחלק מ"כת", או קולקטיב רעיוני עם סממנים של כת, והן חלקו את אמונותיהן עם השובים שלהן.