איטליה: בת 14 כונתה "נותנת" - ונאנסה על ידי שמונה

הבדיחה ברשת החברתית הפכה לסיוט: נערה בת 14 נאנסה לאחר שפרטיה נחשפו בדף פייסבוק מזויף שאותו פתח חברהּ לשעבר. מספר גברים שיצרו עמה קשה פגשו אותה בגן ציבורי - שם ביצעו בה את זממם

נערה בת 14 מאיטליה נאנסה על ידי קבוצה של שמונה צעירים אחרי שחברהּ לשעבר פתח בשמה דף פייסבוק המתחזה לשמה, הכולל מספר טלפון ופרטים אישיים אודותיה. בדף הפייסבוק נכתב כי היא "זמינה לכל דורש". החבר לשעבר טען שהדף הוא "בדיחה", אבל התוצאות במציאות רחוקות מלהצחיק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם פתיחת חשבון הפייסבוק המפוברק, מספר גברים ונערים בגילאים שבין 16-25 יצרו קשר עם הנערה, המתגוררת בעיר הנמל הדרומית מולפטה, והצליחו לקבוע איתה פגישה באחד הפארקים בעיר. במהלך הפגישה החלו הגברים לתקוף את הנערה ובסופו של דבר אנסו אותה.

על פי הדיווחים, האירוע התרחש באפריל האחרון, אבל רק בימים האחרונים הנערה אזרה מספיק אומץ כדי להתלונן על האירועים במשטרה. בעקבות התלונה, עצרה המשטרה האיטלקית ארבעה גברים בגילאים 20 - 25 בחשד למעורבות במעשה.

התובע: "אירוע מזעזע"

ארבעה קטינים נוספים שהשתתפו באונס הקבוצתי נחקרו וסיפרו למשטרה כי הצעירה הובלה לפארק ציבורי במרכז העיר, שם הם ביצעו בה את זממם "אחרי שהזמינו אותה בשיחה בפייסבוק. על פי גרסת הנערים, הם תקפו אותה ואנסו אותה אחד אחרי השני למרות שבכתה וזעקה לעזרה. על פי כתב האישום, אחרי האונס הקבוצתי, הנערה ננטשה בפארק.

הנערה סיפרה לחוקרים שמספר אנשים, כולל הגנן של הפארק, היו עדים לתקיפה - אבל התעלמו. החבר לשעבר, שיצר את דף הפייסבוק המזויף, אמר שהוא לא אחראי למתקפה וסיפר למשטרה כי "כולם במולפטה יודעים שהיא קלה להשגה". הילדה בת ה-14, בסופו של דבר סיפרה לקרוב משפחה על המקרה, שהכריח אותה לפנות למשטרה.

"זה אירוע מזעזע", אמר התובע פרנצ'סקו ג'יאנללה, שערך את החקירה. "הרבה מאוד צעירים לא חושבים על תוצאות המעשים שלהם ברשת החברתית", אמר.