העיתונאי היהודי-אמריקני בוב סיימון נהרג בתאונה

סיימון, כתב רשת CBS במשך כחמישה עשורים, נהרג כאשר הרכב בו נסע התנגש ברכב אחר ובמעקה בטיחות. סיימון בן ה-73 סיקר את ישראל והמזרח התיכון במשך שנים רבות, וזכה בעשרות פרסים על עבודתו העיתונאית

בוב סיימון, ארכיון (חדשות 2)

העיתונאי היהודי הוותיק בוב סיימון, שמוכר לרבים מהתכנית "60 דקות", נהרג הלילה (חמישי) בתאונת דרכים בניו יורק. סיימון סיקר במשך עשרות שנים מלחמות וסכסוכים ברחבי העולם, והתגורר מספר שנים בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העיתונאי המוערך נהרג כאשר הרכב בו נסע התנגש במכונית אחרת ובמעקה בטיחות. הוא נפגע בראשו ובבית החזה, ומותו נקבע בדרך לבית החולים. הנהג בן ה-44 פונה במצב יציב, עם פגיעות בידיו וברגליו, ונהג המכונית השנייה לא נפגע. המשטרה החלה בחקירת התאונה, אך איש לא נעצר עד כה.

סיימון היה כתב רשת CBS האמריקנית במשך כחמישה עשורים, ושימש גם כשליח הרשת בישראל. במהלך סיקור מלחמת המפרץ הראשונה, בתחילת שנות התשעים, נפל סיימון בשבי העירקי שם עונה במשך ארבעים ימים ושוחרר רק בהתערבות נשיא ברית המועצות דאז, מיכאל גורבצ'וב.

גם אחרי שעזב את ישראל, המשיך סיימון לבקר כאן לפחות פעמיים בשנה ואף התראיין בשנת 2011 ל"פגוש את העיתונות" עם דנה ויס והמשיך לסקר את ההתפתחויות בישראל. במהלך שנותיו הרבות בתקשורת זכה בפרסים רבים, בהם 27 פרסי אמי.