חייה החדשים של "הרוצחת במשקל חצי טון"

סדרה תיעודית חדשה שתשודר החל מהחודש הבא בארצות הברית תציג את סיפורה הבלתי נתפס של מיירה רוזאלס, שכונתה "הרוצחת במשקל חצי טון". רוזאלס, ששקלה 466 ק"ג בשיאה, נעצרה בחשד לרצח אחיינה בן השנתיים, אך בינואר 2012 זוכתה ומאז השילה לא פחות מ-370 ק"ג ממשקל גופה

מיירה רוזאלס - לפני הדיאטה (פייסבוק)

בשיאה שקלה מיירה רוזאלס, תושבת טקסס בת 32, 466 ק"ג, מה שהעניק לה את התואר - החשודה ברצח הכבדה ביותר בעולם בכל הזמנים. כיום, שנתיים לאחר שהחלה במסע לשינוי חייה מהקצה לקצה, ניתן כבר לומר שהמהפך שלה הושלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רוזאלס נעצרה ב-2008 בחשד שגרמה למותו של אחיינהּ בן השנתיים. בחקירתה אמרה כי מעכה את האחיין כאשר הסתובבה בפתאומיות והוא נמחץ תחת משקלה העצום. במהלך המשפט, לאחר שמומחים קבעו כי האחיין מת כתוצאה ממכה בראשו, נאלצה רוזאלס להודות כי בדתה את הסיפור מלבה וכי ראתה את אחותה מכה את בנה באמצעות מברשת שיער.

לחוקריה סיפרה רוזאלס כי החליטה לחפות על אחותה עם מציאת גופת האחיין, כדי ששאר ילדיה לא ייאלצו לגדול ללא אם. היא סיפרה שהחליטה לשנות את דעתה לאחר שראתה כי אחותה ממשיכה להכות את שאר ילדיה. האחות הודתה לבסוף במעשה, נעצרה, ונגזרו עליה 15 שנות מאסר.

שוקלת כעת חמישית בלבד ממשקל השיא שלה (פייסבוק)

"משקיעה את כל כולי בדיאטה"

רוזאלס זוכתה בינואר 2012. לאחר שבית המשפט קבע כי אינה אשמה במות אחיינה, החליטה רוזאלס לצמצם את מימדיה. תחת משטר דיאטה קפדני במיוחד, הצליחה להשיל מספר בלתי נתפס של 370 ק"ג, כך שכיום היא שוקלת חמישית בלבד ממשקל השיא שלה".

"אני משקיעה את כל כולי בדיאטה", סיפרה השבוע. "אני אוכלת מזון בריא והכל עובד תחת עיניהם של תזונאים". את התהליך הדרמטי של הירידה במשקל היא מתעדת בסדרה תיעודית חדשה בשם "השינויים של הרוצחת במשקל חצי טון". הסדרה תשודר בערוץ TLC האמריקני החל מתחילת החודש הבא.