תיעוד: מנהלת בנק בהודו מותקפת בסכין

שודד תקף בסכין גדולה מנהלת בנק בתא כספומט בעיר בנגלור בהודו, והותיר אותה מעולפת ומתבוססת בדמה. האישה נמצאה רק לאחר שלוש שעות, ומהנזק שנגרם לה נותרה משותקת בצד ימין של גופה. כך נראתה התקיפה הברוטלית

מנהלת בנק הותקפה בברוטליות על ידי שודד בתוך עמדת כספומט בעיר בנגלור בהודו, האירוע תועד במצלמות האבטחה. התקיפה בוצעה אתמול (ג') במרחק של 50 מטר בלבד מתחנת המשטרה, אך המנהלת שנפצעה דיממה במשך כשלוש שעות עד שזכתה לקבל טיפול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפות לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון נראה החשוד כשהוא נכנס לתא שבו ממוקם הכספומט רגעים ספורים לאחר שמנהלת הבנק, עודאי ג'יות'י בת ה-44, נכנסה למקום. השודד סגר את תריס הברזל שמוביל לרחוב, איים עליה באקדח והורה לה למשוך כסף עבורו.

המנהלת נראית כשהיא מחטטת בתיקה, אך מחקירה ראשונית עולה כי היא סריבה לדרישת השודד, ובעקבות כך הוא גרר אותה לפינה והכה אותה בראשה עם הסכין עד שהתעלפה. לאחר מכן החשוד לקח מספר פריטים מתיקה, יצא וסגר את התריס. האישה נותרה מחוסרת הכרה ומדממת למשך כשלוש שעות.

המנהלת נותרה משותקת חלקית

העזרה הגיעה רק לאחר ששני ילדים שעברו במקום ראו דם זורם מכיוון תא הכספומט, והזעיקו שוטר תנועה. הרופאים אומרים כי המנהלת ספגה פציעות בגולגולתה ונותרה בשלב זה משותקת בצד ימין של גופה. חוקרי המשטרה השיגו את צילומי האבטחה ושחזרו את הפשע.

"האיש לבש חולצת פסים כחולה, וניתן לראות בבירור את פניו בצילומים", אמר אחד השוטרים. "הוא קודם כל שלף אקדח משק שסחב, וביקש ממנה למשוך כסף". השוטרים חושדים כי האקדח היה מזוייף. לאחר שהיא סירבה, הוא תקף אותה עם סכין ששלף מהשק, והכה אותה בפניה ובראשה.

לאחר מספר מכות לראשה התעלפה המנהלת, והשודד ברח עם מספר חפצים אישיים שלה, והם מכשיר הטלפון הסלולרי שלה. "כל הסיפור נגמר תוך פחות מארבע דקות. הוא יצא, סגר את הדלת ועזב", הוסיף השוטר. המשטרה בודקת את מניע התקיפה, ונבדק החשד כי מדובר דווקא בנקמה אישית ולא בשוד, מכיוון שהשודד השאיר בזירה פרטים יקרי ערך.