צעירה בהודו נחטפה לאור יום - מול המצלמה

הסטודנטית נחטפה ברחוב הומה אדם בעיר חסן שבדרום המדינה. מצלמת האבטחה בבנק הסמוך למכללה בה לומדת הצעירה תיעדה את כל האירוע, ופני החוטפים ומספר הרכב נראו בבירור בצילומים. משפחת הצעירה מעריכה כי החוטף הוא צעיר שרצה להינשא לה. השוטרים מעריכים כי יצליחו לאתר בקרוב את החוטפים. צפו בתיעוד

צעירה הודית נחטפה אתמול (ב') על ידי שלושה גברים באור יום בעיר חסן שבדרום המדינה. הצעירה, סטודנטית שהגיעה לעיר לקראת מבחן במכללה, הוכנסה לרכב מסחרי (וואן) בשעות הבוקר, ברחוב הומה אדם - ולעיני מצלמת אבטחה. משפחתה של הצעירה טוענת כי היא נחטפה על ידי צעיר, לו סירבה להינשא. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפות לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בעיר חסן במחוז קרנטקה. הצעירה, תושבת העיר גנדסי, למדה לקראת מבחן בכלכלה על מדרגות המכללה, ולפתע הופיעו שלושה גברים שלקחו אותה בכוח מהזירה. אחד מהחוטפים ברח ברגל, ושני האחרים נמלטו עם הנערה מהזירה ברכב המסחרי.

מספר שוטרים בכירים אמרו כי להערכתם החוטפים יימצאו בקרוב, מכיוון שהחטיפה כולה תועדה במצלמות האבטחה של סניף הבנק הסמוך. חוקרי המשטרה טוענים כי ניתן לזהות את פני החוטפים ואת מספר הרכב בצילומים. מהחקירה עולה כי הרכב משתייך לתושב העיר סרי קרישנה נגר. 

קרוב משפחתה, שהוריד אותה בכניסה למכללה זמן קצר קודם לכן, קיבל שיחת טלפון בה נמסר לו כי הצעירה נחטפה. הוא עדכן את המשטרה, שהגיעה לזירה במהירות. לדברי קרוב המשפחה, ייתכן שצעיר בשם צ'אטן עומד מאחורי המעשה: "הוא ביקש להינשא לה אך היא סירבה. הוא איים עלינו בעבר, אך התקשרנו למשפחתו ונפגשנו איתם ובעקבות כך הוא הפסיק לאיים. עכשיו הוא חטף אותה, והטלפון שלה כבוי. רק אחרי שהגעתי לזירה הבנתי מה קרה", הוסיף.