צפו: ההתרסקות הקטלנית של מטוס הנוסעים ברוסיה

כלי הטיס מסוג בואינג התרסק כשניסה לנחות בשדה התעופה בעיר קאזאן. על פי הדיווחים, 44 הנוסעים שהיו על הטיסה ו-6 אנשי הצוות נהרגו. צפו בתיעוד

התרסקות קטלנית לעיני המצלמות: לאחר שאמש (א') התרסק מטוס מסוג בואינג בקאזאן שברוסיה - אחת הערים הגדולות במדינה - כשניסה לנחות בשדה התעופה שבעיר, נחשפים כעת רגעי ההתרסקות כפי שתועדו במצלמות האבטחה שבמקום. על פי דיווחים בסוכנויות ידיעות במדינה, 50 בני אדם נהרגו באסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סוכנות הידיעות הרוסית אינטרפקס דיווחה אמש כי כל 44 הנוסעים וששת אנשי הצוות נספו באסון. עוד נמסר, כי מהערכה ראשונית נראה שקברניטי המטוס ביצעו מהלך מוטעה כשניסו לנחות - דבר שהביא להתרסקות. עם זאת, לא נשללת האפשרות כי גם לתנאי מזג האוויר או לתקלה טכנית יש חלק באסון.

סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה כי קברניטי המטוס, שהיו בדרכם מהבירה מוסקבה אל העיר, ביצעו שני ניסיונות נחיתה - ומסיבה מסוימת, ככל הנראה בשל טעות - התרסקו. עדי ראייה לאירוע סיפרו כי צוותי הכיבוי שהגיעו לזירה התקשו להשתלט על הלהבות שאחזו במטוס לאחר ההתרסקות. רק לאחר כשעה הצליחו הכבאים לכבות את האש. למרות זאת, הוסיף מקור אחר ברשות התעופה הרוסית כי ייתכן ומדובר בכשל טכני שגרם לכך.

החוקרים ברוסיה ציינו כי מצפה להם עוד עבודה רבה. מלבד בחינת העדויות, על החוקרים לזהות את ההרוגים באסון לפי דגימות DNA. סוכנויות הידיעות ברוסיה דיווחו כי אחד מהם הוא בנו של נשיא מחוז טטרסטן ברוסיה.