מטוס התרסק ברוסיה: כל 50 הנוסעים ואנשי הצוות נהרגו

מטוס נוסעים מסוג בואינג התרסק כשניסה לנחות בשדה התעופה בעיר קאזאן. על פי הדיווחים, 44 הנוסעים שהיו על הטיסה ו-6 אנשי הצוות נהרגו. הערכה ראשונית: טעות אנוש של הטייסים גרמה לתאונה הקשה

מטוס מסוג בואינג התרסק הערב (א') בקאזאן שברוסיה - אחת הערים הגדולות במדינה - עת ניסה לנחות בשדה התעופה שבעיר. על פי דיווחים בסוכנויות ידיעות במדינה, 50 בני אדם נהרגו באסון . פרטים נוספים לגבי נסיבות האירוע טרם נמסרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סוכנות הידיעות הרוסית אינטרפקס דיווחה כי כל 44 הנוסעים וששת אנשי הצוות נספו באסון. עוד נמסר, כי מהערכה ראשונית נראה שקברניטי המטוס ביצעו מהלך מוטעה כשניסו לנחות - דבר שהביא להתרסקות.

סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה כי קברניטי המטוס, שהיו בדרכם ממוסקבה אל העיר, ביצעו שני ניסיונות נחיתה - ומסיבה מסוימת, ככל הנראה בשל טעות - התרסקו. עדי ראייה לאירוע סיפרו כי צוותי הכיבוי שהגיעו לזירה התקשו להשתלט על הלהבות שאחזו במטוס לאחר ההתרסקות. רק לאחר כשעה הצליחו הכבאים לכבות את האש.

למרות זאת, הוסיף מקור אחר ברשות התעופה הרוסית כי ייתכן ומדובר בכשל טכני שגרם לכך.

בחודש שעבר: 47 הרוגים בהתרסקות מטוס בלאוס

47 בני אדם נהרגו בחודש אוקטובר בהתרסקות מטוס של חברת "לאו איירליינס" בנהר המקונג בדרום לאוס. המטוס היה בדרכו לנמל התעופה הבינלאומי בעיר פאקסה, וככל הנראה התרסק במרחק של 8-7 קילומטרים משם.

ממשרד החוץ של תאילנד נמסר כי המטוס המריא מבירת לאוס, ויאנטיין, ועליו היו כפי הנראה חמישה אזרחי תאילנד. בשל היותה מדינת עולם שלישי והבעיות בדרכי התקשורת, לא נמסרו מהרשויות בלאוס פרטים נוספים אודות ההתרסקות.