בן 11 נקשר בחוץ עם תרנגולות מתות

בנם המאומץ של עובדת רווחה ובן זוגה מצפון קרוליינה נמצא קשור במרפסת כשעל גופו תלויות תרנגולות מתות. "אני לא מאמין שמישהו יכול לעשות משהו כזה, בטח שלא לילד", אמר אחד השוטרים הנדהמים שמצא את הילד. "אלו אנשים חולים ושטניים", אמר שכן המום

עובדת רווחה מצפון קרוליינה שבארה"ב ובעלה נעצרו אחרי שבנם המאומץ בן ה-11 נמצא קשור למרפסת ביתם עם תרנגולות מתות תלויות על צווארו. השוטרים מצאו את הילד קשור באזיקים לקרסוליו, רועד על המרפסת בקדמת הבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האישה - וונדה סו לארסון בת ה-57 - נעצרה והואשמה בסוף השבוע בהתעללות בילדים, כליאה לא חוקית והתעללות בבעלי חיים. "הרגליים של התרנגולות נקשרו יחדיו בחוט שנתלה על צווארו", אמר השוטר רוני וויטקאר שהגיע לזירה. הילד נלקח לבדיקות ולמשמורת.

לארסון, שעובדת כמפקחת בשירותי הרווחה של צפון קרוליינה, לא הייתה בבית בו הילד נמצא. על פי הפרסומים, גם בן זוגה - דוריאן לי הארפר - לא נמצא. לבני הזוג עוד ארבעה ילדים מאומצים. רשויות הרווחה הגיעו לביתה של המפקחת ובן זוגה, ולקחו למשמורת ולבדיקות את ארבעת הילדים הנוספים - בני 14,13,9, ו-8.

וויטקאר אמר לצוותי הטלוויזיה שמיהרו למקום כי הוא בהלם: "אני לא מאמין שמישהו יכול לעשות משהו כזה לאדם אחר, במיוחד לא לילד". עדיין לא ברור מה גרם להורים לקשור כך את התרנגולות המתות לילד האומלל. השכנים אמרו שהם המומים. "אלו אנשים חולים, חולים ושטניים", אמר הארי וואלאס, אחד השכנים.