צפו: סן פרנסיקו הופכת לגות'האם סיטי – כדי להגשים חלום של ילד חולה סרטן

מיילס סקוט בן ה-5 היה בטוח שהוא מגיע לסן פרנסיסקו כדי לקנות חליפה של גיבור העל האהוב עליו לכבוד סיום הטיפולים במחלת הלוקמיה בה חלה. אלא שהתכניות השתנו כשמפקד המשטרה ביקש מהילד לסייע להילחם בפשע - העיר כולה התגייסה להגשים את חלומו של הילד והפכה לעירו של באטמן, כשהוא הציל אישה, ותפס על חם שודדי בנק

מחזה נדיר נרשם אתמול (ו') בסן פרנסיסקו, כשהעיר כולה הפכה לעירו של באטמן - הכל כדי להגשים חלום לילד חולה סרטן שביקש להיות גיבור על ליום אחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מיילס סקוט בן החמש, אובחן כחולה בלוקמיה כשהיה בן שנה וחצי בלבד. מאז עבר טיפולים קשים וארוכים שנפסקו רק בחודש יוני האחרון, כשנודע כי סרטן הדם החל בנסיגה. עמותת "בקש משאלה", החליטה להגשים את חלומו של הילד, שהיה בטוח כי הגיע מביתו בצפון קליפורניה לסן פרנסיסקו, רק כדי לרכוש תחפושת מקורית של באטמן.

בבוקר יום שישי זומן מיילס לתחנת המשטרה המקומית על ידי מפקד משטרת סן פרנסיקו, שם התבקש לעזור לשוטרים להילחם בפשע. בן החמש נענה מיד למשימה - לבש את האוברול השחור וטיפס למכונית הלמבורגיני השחורה שחיכתה לו מחוץ לתתנה.

כשהוא זוכה לליווי משטרתי השמור בדרך כלל לאנשים רמי דרג, נסע ילד העטלף ברחבי העיר כשהרשויות חוסמות את התנועה בעיר, ושוטרים רכובים על אופנועים מלווים אותו לזירות הפשע המדומות ברחבי העיר.

מיילס מקבל את מפתח העיר סן פרנסיסקו (AP)

7,000 בני אדם הגיעו לעודד את "ילד העטלף"

במסגרת מלחמתו בפשע זכה מיילס להציל אישה שנקשרה למסלול הרכבל כשידיה קשורות וסרט מכסה את פיה. כשהוא מלווה בבאטמן בוגר, חילץ ילד העטלף את האישה, והציל את חייה כשנטרל את פצצת הפלסטיק שהייתה קשורה לעלמה במצוקה.

בהמשך יומו העמוס סייע באטמן הצעיר לפתור תעלומה של שוד בנק במרכז העיר, ולתפוס את השודדים בעת מעשה, ואפילו הציל את הקמע של קבוצת הבייסבול המקומית "סן פרנסיסקו ג'איינטס" שנחטף בידי פינגווין.

כשכל פושעי העיר היו מאחורי סורג ובריח, מיילס קיבל את מפתח העיר מראש עיריית סן פרנסיסקו בכיכר יוניון המרכזית, לעיניהם של כ-7,000 בני אדם שהגיעו לתמוך ולעודד את ילד העטלף. אפילו בבית הלבן הצטרפו להגשמת החלום וצייצו בעמוד הטוויטר הרשמי הודעת תמיכה במיילס בה נכתב "לך תשיג אותם".