צפו: שוטרים חילצו אדם שאיים לקפוץ מגשר

שוטרים בניו יורק הבחינו באזרח המטפס על קורת פלדה של גשר וראזנו ומאיים לקפוץ. כששאלו למעשיו אמר כי הוא נקלע למצוקה אחרי שאיבד את עבודותו. השוטרים זינקו לעברו תפסו אותו, כבלו את ידיו והחלו במבצע חילוץ למרכז הגשר. האיש ניצל. כך זה נראה

שוטרי משטרת ניו יורק חילצו אדם שאיים לקפוץ מגשר ורזאנו בעיר - בגובה של 70 מטרים מעל המים. הגבר נקלע למצוקה אישית לאחר שאיבד את עבודתו ולא הצליח לטענתו לפרנס את משפחתו. מצלמות האבטחה במקום תיעדו את החילוץ מורט העצבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול עצר האיש את מכוניתו בשולי הכביש של גשר וראזנו, המחבר בין ברוקלין לסטטן איילנד, והחל לטפס על אחת מקורות הפלדה. השוטרים שהוזעקו למקום החלו לשוחח עם האיש בניסיון להניא אותו מלשים קץ לחייו. האיש סיפר לשוטרים, כי הוא מוטרד מהעובדה שלא הצליח למצוא עבודה ואינו מסוגל להביא אוכל למשפחתו.

בתיעוד ניתן לראות כיצד בעודו משוחח עם השוטרים, שהמתינו בצד השני של קורת הפלדה, החל האיש להביט למטה אל עבר המים שמתחת לגשר. באותה שנייה החליטו השוטרים לנצל את חוסר תשומת לבו והתנפלו עליו. לאחר שתפסו בחולצתו, החל האיש להתנגד ואף ניסה להוריד את החולצה כדי להשתחרר מאחיזתם.

12 ניסיונות התאבדות בשנתיים. גשר ורזאנו (רויטרס)

אז קשרו השוטרים את ידיו של האיש לכבל ביטחון והחלו להוביל אותו בבטחה אל עבר מרכז הגשר - שם המתינו צוותי הצלה למקרה שמבצע החילוץ ישתבש. לאחר שחולץ, הועבר האזרח להסתכלות בבית החולים על מנת לבחון את מצבו הפיזי והנפשי. מאז שנת 2011 יותר מ-12 בני אדם ניסו לבצע התאבדות מהגשר המפורסם.