צפו: נהג אוטובוס מציל אישה שעמדה לקפוץ מגשר

דרנל ברטון בן ה-37 לא האמין למראה עיניו כשבמהלך נסיעה שגרתית בקו שלו הבחין באישה עומדת על שפת גשר בצד הדרך ומתכוונת להתאבד ממנו בקפיצה. הנהג לא איבד את עשתונותיו, עצר את האוטובוס ושיכנע אותה לחזור בה מכוונתה. "אני מאמין שנועדתי לעבור שם בדיוק ברגע זה", אמר

בניגוד לתדמית השלילית של נהגים בתחבורה הציבורית, שמענו כבר על כאלה שסייעו באדיבות לנוסעים להעלות סלים לאוטובוס - אבל כמה מהם הצילו חיי אדם? נהג אוטובוס מבאפלו ניו יורק הסיע החודש תלמידי תיכון לביתם, כשלפתע הבחין באישה היושבת על מעקה גשר דרכים ונראית כמי שעומדת לקפוץ ממנו. הוא התעשת במהרה ויצא לעצור אותה ממעשיה - ותיעוד האירוע מתפרסם היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא חשבתי שזה אמיתי כשהתנועה סביבה נמשכה כרגיל", סיפר הנהג דרנל ברטון בן ה-37 על מה שראה. "המכוניות המשיכו לנסוע באין מפריע ואפילו שני רוכבי אופניים חלפו על פניה מבלי לעצור. זה היה הזוי".

ברטון עצר מיד את האוטובוס ויצא אל האישה כשהוא מתקרב אליה בזהירות. "עמדתי לידה כמה רגעים ואז שאלתי אותה אם היא רוצה לעבור איתי לצד השני של המעקה", סיפר הנהג. לאחר שהסכימה, כרך את זרועו סביבה וסייע לה לקפץ מעל למעקה. יחד עם כמה עוברי אורח נוספים, בהם גם מנהל משברים שנקלע למקום במקרה, המתין ברטון עד להגעת ניידת משטרה.

כשעלה חזרה לאוטובוס התקבל הנהג בתשואות הנוסעים שחזו במעשה הגבורה שביצע. "אני מאמין שנועדתי לעבור שם בדיוק ברגע הזה", אמר ברטון בהתרגשות. "אני חובב כדורגל, ואני מאמין שאם המאמן קרא לך לעלות למגרש - אתה צריך לשחק הכי טוב שאתה יכול, וזה מה שעשיתי".