צפו: פגישת פסגה – מישל אובמה וכוכבי רחוב סומסום

כחלק מיוזמת הבריאות שהיא מקדמת אירחה הגברת הראשונה בבית הלבן את "אלמו" ו"רוזיטה", שניים מגיבורי תכנית הילדים המצליחה, שנרתמה למאמץ לקידום צריכת פירות וירקות בקרב ילדים. במהלך הביקור הפתיע אובמה בווידוי: "אוהבת ברוקולי - בעיקר על פיצה"

הבית הלבן נוהג לארח אישים רמי דרג - אמש התארחו שם שני אורחים שעירים במיוחד. גיבורי רחוב סומסום, אלמו ורוזיטה, הגיעו למפגש פסגה מתוקשר עם הגברת הראשונה מישל אובמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כחלק מתכנית הבריאות הלאומית "בואו נזוז" שהיא מקדמת, אירחה אובמה את השניים שנרתמו לסייע בעידוד צריכת פירות וירקות בקרב ילדים. במסיבת עיתונאים בלתי רגילה הסבירו השלושה על היתרונות הבריאותיים שבמזון הצמחוני. שני האורחים הביעו בקיאות נלהבת במגוון הפירות והירקות הצבעוניים וסיפרו אילו אהובים עליהם במיוחד.

מעבירים מסר בריא לילדים. אובמה והבובות (רויטרס)
ההפתעה הגדולה הייתה כשאובמה עצמה הודתה שאת הבטטה ואת הברוקולי שלה היא אוהבת בעיקר על פיצה, לקול צחוקן המתגלגל של הבובות. לקראת סיום הזמינה הגברת הראשונה את שני האורחים החביבים לארוחת בריאות חגיגית המורכבת כולה מגידולי גן הירק של הבית הלבן.

על פי ההסכם שנחתם עם הפקת התכנית "רחוב סומסום", יוכל איגוד השיווק של המגדלים להשתמש בשנתיים הקרובות באופן חופשי בדמויותיהן של הבובות בכרזות ובתשדירים כדי לקדם מכירת פירות וירקות.