צנחו ממטוס - שכמעט הרג אותם: "כמעט חצה אותנו לשניים". צפו

קפיצה חופשית בתאילנד כמעט הסתיימה באסון, כשמדריך צניחה ואחת מחניכותיו צנחו - וראו את המטוס ממנו יצאו פונה ישירות אליהם. הם תיעדו את המחזה הלא ייאמן באוויר, אך בעוד שהמדריך הבין את הסכנה בה היו מצויים - התיירת עצמה לא חשה בדבר חריג

מי שקופץ ממטוסים תולה את גורלו במצנח ומצפה שאם ישנו איום מסויים - הוא יגיע רק בפגישה העתידית עם הקרקע. מקרה אחד בתאילנד מראה שגם באוויר יש סכנות: שני בני אדם קפצו עם מצנח ממטוס והחוויה הפכה לבעתה של ממש בתוך שניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילתה נראתה הקפיצה שגרתית. כשחיוך מבוהל ונרגש על פניה, זינקה תיירת עם מדריך הצניחה הוותיק פורסט פולמאן, שבאמתחתו 10,000 קפיצות חופשיות, מהמטוס שטס בגובה של 4,000 מטרים.

לפתע, הטייס ביצע פנייה של 180 מעלות וטס היישר לכיוונם תוך שהוא עובר אותם במרחק של מטרים בודדים. חלק מהמצנח של פולמאן הסתבך בכנף ואיים לגרור את השניים עם המטוס. "המדחף פספס את הגוף שלנו, ובמזל גם הכנף והזנב", שחזר. בסופו של דבר חלף כלי הטיס והם נחתו בשלום.

"היא צעקה משמחה", סיפר פולמאן על התיירת ששמה לא פורסם וככל הנראה לא הבינה עד כמה הייתה קרובה לאסון. מדריך הטיסה נראה בווידאו כשהוא נושם לרווחה אחרי התקרית. "עכשיו היא כבר יודעת שהמטוס כמעט חצה אותנו לשניים", הוא סיפר.