תיעוד: גנב טנדר ודרס את בעליו

לאחר חודשים ארוכים שבהם מוצו כל כיווני החקירה, פרסמה משטרת לוס אנג'לס תיעוד של שוד טנדר שהסתיים בדריסה ובהפקרת בעל הרכב. "החשוד השאיר את הקורבן להתבוסס בדמו", אמר חוקר המשטרה. "אנחנו מקווים שהפרסום יחשוף פרטים חדשים אודותיו"

הרשויות בארה"ב פרסמו ביממה האחרונה תמונות ממצלמת אבטחה שתיעדה אדם החשוד בגניבת טנדר ובדריסת בעליו החוקיים של כלי הרכב. החשוד לא הסתפק בכך, אלא גם הפקיר את האיש בן ה-67 להתבוסס בדמו במשך דקות ארוכות, עד להגעת כוחות ההצלה. למרבה המזל, הדריסה הסתיימה רק בפציעתו של הקורבן, שלאחר שבועות ארוכים בבית החולים התאושש, וכעת מוגדר מצבו טוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה הזה התרחש בחודש יוני האחרון, כשבעל הטנדר עצר סמוך לחנות כולבו, ויצא מרכבו כשהוא עדיין מונע. החשוד, שעבר בסביבה כשהוא רכוב על אופניו, הבחין שאין אף אדם בסביבה, והחליט לפעול.

הוא הניח את האופניים בחלקו האחורי של הטנדר, נכנס לכלי הרכב והחל בהכנות לבריחה מהמקום. בעל הרכב, שהבחין לפתע בהתרחשות, רץ לעבר השודד וניסה למנוע ממנו לצאת לדרכו. כל זה לא הרתיע את החשוד שהחל לנסוע לעברו, פגע בו ונסע לאחור כשהוא לכוד בין גלגלי הרכב.

"החשוד גרר אותו, דרס אותו שוב והשאיר אותו לדמם במרכז הכביש", אמר מארק פרז, חוקר במשטרת לוס אנג'לס. "זה נראה שהוא היה מוכן לעשות הכל בשביל לברוח מהזירה". כעבור פחות מיממה, איתרו חוקרי המשטרה את הרכב שננטש בקרבת מקום.

לאחר חודשים ארוכים שבהם מוצו כל כיווני החקירה, פרסמה המשטרה את התיעוד על מנת לקבל פרטים נוספים שיביאו למעצרו של החשוד. "אנחנו מקווים שהציבור יוכל לסייע לנו ושמישהו יזהה את החשוד לפני שהוא יעשה זאת שוב", אמר החוקר הבכיר.