מטייל ישראלי נהרג בתאונת דרכים בהודו

רוכב אופנוע ישראל בן 31 מהשרון, נהרג בתאונת דרכים קטלנית לאחר שהתנגש באוטובוס בעיר רישקש שבצפון הודו. הודעה נמסרה למשפחתו והקונוסליה בבומביי מטפלת בהטסת גופתו ארצה

תאונה קטלנית בהודו, ארכיון (רויטרס)

טרגדיה בהודו: מטייל ישראל בן 31 נהרג בסוף השבוע האחרון בתאונת דרכים באזור שבין רישקש לקאסול שבצפון המדינה. על פי הדיווחים המגיעים מהודו, הישראלי, תושב אזור השרון, רכב על אופנוע והתנגש באוטובוס מקומי מסיבות שאינן ברורות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחדר המצב של משרד החוץ נמסר כי משפחתו של המטייל קיבלה הודעה על מותו. הקונסוליה בבומביי מטפלת בסידורי הטסת גופתו לישראל בימים הקרובים.

בחודש ספטמבר האחרון נהרגה ים לוי, צעירה בת 23, במהלך טיול בגרמניה. במשך ימים ארוכים היא הוגדרה כנעדרת, והוריה פתחו בקמפיין למציאתה ברחבי המדינה. לאחר מספר ימים של חיפושים נמצאה גופתה על צלע הר דרומית מערבית למינכן.

מחקירת המשטרה המקומית עלה כי לוי נהרגה כתוצאה מנפילה מגובה רב במהלך הטיול שערכה במקום. היא יצאה לטיול לבדה, דבר שגרם לחוסר הוודאות באשר למיקומה במשך אותם הימים. "כנראה שהיא התבלבלה בדרך ונפלה מהמצוק", אמר אביה בצער בריאיון לחדשות 2. "נראה לי שהיא מתה במקום, כל החפצים שלה נמצאו לידה".