צפו: שופט מכה שחקן ומוציא לו כרטיס אדום

שופטי כדורגל נאלצים לא אחת להתמודד עם שחקנים זועמים שאינם מרוצים מפסיקתם, אבל בליגה הראשונה בכווית מצא שופט אחד דרך להתמודד עם התופעה - להשיב מלחמה. השופט, סאעד אל פדלי, הכה שחקן בראשו והפיל אותו אל הקרקע בטרם הוציא לו כרטיס אדום. תגובת השופט הרתיעה את יתר השחקנים והביאה לחידוש המשחק

תקרית מכוערת במגרש הכדורגל: הליגה הראשונה בכווית לא מוכרת במיוחד לחובבי המשחק, וכעת היא זוכה לפרסום דווקא בזכות היכולות המרשימות של שופטיה - בהיאבקות: שסרטון שבו נראה שופט מכה שחקן ומוציא לו כרטיס אדום מאיים לכבוש את הרשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החריג הזה אירע בסוף השבוע, במהלך משחק ליגה שגרתי בין קבוצת אל-נאסר ליריבתה אל-ערבי. במהלך המחצית השנייה של המשחק הטעון, שרק השופט לכדור עונשין מ-11 מטרים לאחר שאחד משחקני אל-נאסר הכשיל בבירור את חלוץ היריבה ברחבה. תוך שניות הסתערו השחקנים הזועמים על השופט, ודרשו ממנו לשנות את הפסיקה.

השופט, סאעד אל פדלי, לא נרתע משורת השחקנים שהקיפו אותו והחל לדחוף אותו. הוא שלף את הכרטיס האדום מכיסו האחורי, ועוד בטרם הניף אותו, הכה את אחד השחקנים בראשו ושלח אותו אל הקרקע. השחקן, שהתאושש במהירות מפתיעה, רץ לעברו פעם נוספת וזכה לבעיטה עסיסית מהשופט הקרבי.

המהומה נמשכה דקות ארוכות, ובמהלכה נשלחו שני שחקנים, בהם גם השחקן המוכה, למקלחת מוקדמת כשראו את הכרטיס האדום מונף לעברם. אחרי שהבינו שחקני אל-נאסר כי השופט לא מפחד מעימות, ולא חושש מהשלכותיו, הם נסוגו ונתנו למשחק להימשך כסדרו. מי שלא השלים עם הדבר היה מאמן הקבוצה שקבל בפני השופט וזכה גם הוא לראות את המשך המשחק מחדר ההלבשה.

בעיטת הפנדל אגב, הסתיימה בשער בדרך לניצחון סוחף 4:1 של הקבוצה "הרגועה" יותר, אל-ערבי. למרבה הצער, המשחק לא ייזכר בזכות השערים או הניצחון המרשים, אלא בגלל התקרית מעוררת המחלוקת שכבר זכתה למיליוני צפיות ברשת האינטרנט מאז פורסמה.