צפו: אוטובוס תלמידים התנגש בבית מגורים

אוטובוס התלמידים שנסע אתמול אחר הצהריים ברחובות אחד הבסיסים הצבאיים בטקסס, בסך הכל רצה להוריד את תלמידי בית הספר היסודי בבתיהם לקראת סוף השבוע – אלא שהבלמים שחדלו לפעול לפתע גרמו לאוטובוס להתנגש בחוזקה בבית מגורים סמוך. במזל רק חמישה בני אדם, בהם הנהג ואחד מדיירי הבית, נפצעו באורח קל

אסון כבד נמנע אתמול בארצות הברית, כשאוטובוס שהסיע 25 תלמידי בית ספר יסודי, התנגש בחוזקה בבית מגורים בשעה ששבעת בני הבית היו בו - אך במזל רק חמישה בני אדם נפצעו באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה אירעה אתמול (ו') בשעות אחר הצהריים כשהאוטובוס פיזר את תלמידי בית הספר היסודי ברחבי הבסיס הצבאי "סאם יוסטון" שבסן-אנטוניו. נהג האוטובוס סיפר בחקירתו כי תוך כדי הנסיעה הרגיש שהוא לא שולט בבלמים, ולכן לא הצליח לבלום את הרכב הכבד ששעט לכיוון הבית המאוכלס.

האוטובוס עבר בקלות את קיר הבית החיצוני ונבלם לבסוף רק כשנתקל בקיר הפנימי של המטבח. אחד הילדים המתגוררים בבית, שהיה במטבח בזמן התאונה, נפצע באורח קל ופונה לבית חולים מחוץ לבסיס הצבאי, בשעה ששאר בני משפחתו הועברו לבית מגורים חלופי.

בתאונה נפצעו שני ילדים נוספים, תלמידי בית הספר שהיו על האוטובוס, כמו גם הנהג ומורה שליוותה את תלמידיה לבתיהם. "הבלמים לא עבדו והנהג לא הצליח לעצור את האוטובוס", סיפר ג'ייקוב ווקר בן ה-6 לרשת NBC האמריקנית.

"ישבתי בשורה השנייה וראיתי שהתנגשו בעץ ואז בתוך הבית. קיבלתי מכה בראש נפלתי על חבר ומשם על הרצפה", ", המשיך ווקר וסיפר גם על הצד החיובי של המקרה: "הנסיעה באמבולנס הייתה כיפית. הם הפעילו את הסירנות ונסענו מהר".

למרות ההערכה והעדויות כי תקלה בבלמים היא שגרמה לתאונה, המשטרה המקומית בטקסס כמו גם רשויות הצבא האמריקני הממונות על הבסיס, ממשיכות לחקור את נסיבות המקרה.