אמה של הילדה מריה מיוון נמצאה בבולגריה

בשבוע שעבר נמצאה הילדה היווניה מריה כשהיא מוחזקת בידי זוג הורים צוענים שאינם הוריה הביולוגים. בדיקת DNA שתוצאותיה פורסמו הוכיחה שזוג הורים בולגרים שנעצרו על ידי משטרת בולגריה הם הוריה הביולוגים של הילדה

הילדה מריה - מצאה את הוריה (רויטרס)

סאגת הילדה מריה שנמצאה בשבוע שעבר בחזקת זוג צוענים ביוון הגיעה לסיומה: בדיקת DNA שבוצעה להורים הבולגרים, קבעה כי השניים הם אכן הוריה הביולוגים של הילדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדיקת חוקרי המשטרה הצליחה להוכיח שהאישה, סאשה רוסבה (38), היא אכן אמה הביולוגית של מריה. לרוסבה ולבעלה יש ילדים נוספים שדומים למריה הקטנה במראה, אולם השניים לא זוכרים במדויק האם מסרו את הילדה לאימוץ, ומתי.

"הבדיקות מראות כי סשה ואטנאב רוסבה הם ההורים הביולוגים של הילדה מריה", הכריז מנכ"ל משרד הפנים של בולגריה. הכרזתו למעשה שמה את הקץ לסאגה שהחלה כאשר מריה, בעלת השיער הבלונדיני והעיניים הכחולות, נמצאה במהלך פשיטה משטרתית שגרתית על כפר צוענים ביוון בשבוע שעבר. חשדם של השוטרים התעורר בשל ההבדל המשמעותי במראה החיצוני בינה לבין מי שטענו להיות הוריה.

מריה עם זוג היוונים שהחזיקו בה (AP)

לפני כשבוע, כאשר התגלה שמריה לא נמצאת בחזקת הוריה הביולוגים, היא נלקחה לטיפולה של קרן צדקה ביוון בשם "חיוך של ילד", ותמונתה הופצה ברחבי היבשת בניסיון למצוא את הוריה. נשיא ארגון הצדקה סיפר כי הפעוטה מבולבלת והמומה משינוי האווירה סביבה.