צפו: הבית הלבן נצבע בוורוד

גם נשיא ארצות הברית ברק אובמה התגייס למען חודש המודעות לסרטן השד. מי שהגיע לבית הלבן בוושינגטון זכה לראות אותו מואר באופן חד פעמי בוורוד. "יותר מ-230 אלף נשים צפויות לחלות השנה בסרטן השד, ואלפים מהן ימותו מהמחלה", אמר דובר הבית הלבן

תיירים שהגיעו אמש (ה') לבקר בבית הלבן בוושינגטון ודאי הסתכלו פעמיים כדי לוודא שהם לא מתבלבלים. משום שליום אחד נצבע הבית הלבן - בוורוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההחלטה להאיר את משכנו של נשיא ארצות הברית ברק אובמה בצבע ורוד הגיעה לכבוד חודש המודעות לסרטן השד. דובר הבית הלבן ג'יי קרני אמר כי על פי מחקרים, יותר מ-230 אלף נשים צפויות לחלות בסרטן השד בשנה הקרובה, וכי אלפים מהן ימותו מהמחלה.

קרני ניצל את המעמד והוסיף כי ההקרנות לחולות בסרטן השד ושירותי המניעה ימשיכו להיות זמינים בחינם בארצות הברית בזכות חוק הבריאות החדש. הוא ציין כי החל מהשנה הבאה, חברות ביטוח בארצות הברית לא יורשו לשלול כיסוי של חולה בסרטן השד.

גם באיסלנד יש מי שטרח לציין את חודש המודעות לסרטן השד: משרד פרסום ידוע במדינה החליט, בשיתוף פעולה עם אגודת הסרטן האיסלנדית, לצבוע בוורוד את אחד המחלפים המרכזיים של איסלנד.

צורתו של המחלף, המזכירה לולאה, דומה מאוד לסרט הוורוד המאפיין את חודש המודעון למחלה. הקמפיין הזה, שנחנך לפני כשבועיים, משך את תשומת לבם של הנהגים באיסלנד, ועורר הדים ברחבי המדינה.