בן 11 עם אקדח ו-400 כדורים

משטרת קנדה איתרה אקדח ויותר מ-400 כדורים באחד מבתי הספר הציבוריים בוונקובר. בית הספר נסגר, והשוטרים פתחו בחקירה. לאחר יום ארוך של תשאולים, עצרו הבלשים את אחד מתלמידי בית הספר, ילד בן 11, החשוד בניסיון רצח

ילד בן 11 מוונקובר שבקנדה נעצר אמש (ד') בחשד לניסיון רצח, לאחר שהמשטרה המקומית איתרה אקדח ויותר מ-400 כדורים בבית הספר שבו לומד הילד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות הגילוי, נסגר בית הספר למשך שעתיים וצוות הפשעים החמורים של משטרת ונקובר פתח בחקירה. הבלשים תשאלו תלמידים, הורים ומורים במטרה לתפוס את החשוד, והחקירות נמשכו עד שעות הלילה, אז נעצר הילד החשוד.

קציני משטרה סיפרו לסוכנויות הידיעות כי הם מצאו גם כמה סכינים במקום. התלמיד החשוד נלקח למרכז המעצר לנוער במדינה.

עמוד הפייסבוק של בית הספר הציבורי הוצף בתגובות של הורי התלמידים - רובן הביעו דאגה מכך שלא נודע להורים על הסגירה הפתאומית של בית הספר. "כהורה, אני מצפה מבית הספר לעדכן אותי בכל תקרית שילדיי מעורבים בה, בטח ובטח כשמדובר במצב חירום של נשק שנמצא בסביבתם", כתבה תרה נולן מונרו בעמוד הפייסבוק של בית הספר הציבורי.

"ההורים הוזעקו לבית הספר בראש ובראשונה באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו", מסר בתגובה דובר בית הספר. "חלק מההורים עודכנו בתקרית באמצעות התקשורת המקומית וחלקם שמעו על האירוע מילדיהם ששלחו להם מסרונים".