הודו: בת 13 נאנסה - ונשרפה למוות

תלמידת כיתה ח' שטיילה עם אחותה בכפר מגוריה בצפון הודו לאחר יום הלימודים, נלקחה בכוח על ידי שלושה גברים שאנסו אותה באכזריות. לאחר שהנערה איימה לספר על מעשיהם בכפר, הם ביקשו לטשטש ראיות והציתו את הקטינה, שבהמשך מתה מפצעיה הקשים

הפגנות בהודו נגד אונס נשים, ארכיון (רויטרס)

אונס אכזרי נוסף בהודו: כלי תקשורת מקומיים מדווחים כי נערה בת 13 עברה אונס קבוצתי בידי שלושה גברים, ולאחר מכן הועלתה באש בעוד בחיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים, לפני יומיים טיילה הנערה עם אחותה הגדולה בכפר בו הן מתגוררות, במחוז אוטר פראדש שבצפון המדינה, כשלפתע שלושה גברים התנפלו עליה וגררו אותה לאזור מבודד. האחות סיפרה למשטרה המקומית כי בזמן האונס האכזרי איימה בת ה-13 על תוקפיה כי תספר על מעשיהם לשאר אנשי הכפר.

לאחר שביצעו בנערה את זממם, החליטו התוקפים להעלות אותה באש, וזאת ככל הנראה בשל האיום. אחותה מיהרה להזעיק את עזרתם של בני משפחתה, והנערה הובהלה לבית החולים המקומי כשהיא סובלת מכוויות קשות ב-80% מחלקי גופה.

ככל הנראה בשל האיום, לאחר שביצעו בנערה את זממם, החליטו התוקפים להעלות אותה באש. האחות רצה להזעיק את עזרתם של שאר בני המשפחה, והיא הובהלה לבית החולים המקומי עם כוויות קשות ב-80 אחוזים מגופה, אך תוך זמן קצר מתה מפצעיה.

לא מדובר במקרה האונס היחידי שנרשם בהודו בשבוע האחרון. לפני מספר ימים נחטפה נערה בת כ-12 באיומי אקדח ונאנסה באכזריות. במקרה אחר שאירע בעיר היידראבאד בדרום הודו, צעירה בת 22 נחטפה ונאנסה על ידי שני נהגי מונית, שאיימו על חייה ועל ביטחון משפחתה אם תדווח על מעשיהם.

בחודש דצמבר בשנה שעברה הודו סערה בעקבות סיפורה של סטודנטית בת 23, שנאנסה על ידי שישה גברים שנסעו איתה באוטובוס בניו דלהי, ולאחר מכן גם נרצחה על ידם. המקרה האכזרי הצית גל הפגנות במדינה סביב מקרי האלימות והאונס הרבים כלפיי נשים.