צפו: תנין מהלך ברחובות פלורידה

לקוחות "וולמארט" בפלורידה לא ציפו שמסע הקניות שלהם יסתיים בצורה כזו: תנין באורך 1.80 מטר הופיע לפתע מחוץ לחנות והחל להסתובב ברחבת הכניסה. המשטרה המקומית הגיעה למקום וחסמה את הגישה לחנות. התנין נתפס וככל הנראה הוא יורדם בקרוב

לקוח לא צפוי הגיע לסופרמרקט "וולמארט" שבעיר אפופקה בפלורידה. תנין באורך 1.80 מטרים נמצא מהלך סמוך לחזית החנות. המשטרה המקומית הוזעקה למקום על מנת לטפל באורח המסוכן וחסמה את הרחובות המובילים לחנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה היה תנין בגודל מרשים מאוד", סיפרה אחת מתושבות העיר. "הוא היה נראה רגוע ולא הראה סימני לחץ. היה נחמד לראות תנין אמיתי, אבל הייתי הרבה יותר רגועה כשראיתי שעובדי החנות החלו לנעול את הדלתות". עם זאת, החנות נשארה פתוחה בזמן הדרמה שהתרחשה בחוץ והלקוחות המשיכו בשגרה.

"אזור החנות נחסם על ידי משטרת אפופקה", סיפר קצין המשטרה שהגיע למקום, סטיבן פופ. "הדאגה העיקרית שלנו הינה שמירה על ביטחון התושבים. הזעקנו לוכד תנינים על מנת שיתפוס אותו, אך התנין נמלט לאזור מיוער עוד לפני שהלוכד הספיק להגיע למקום".

מרשות הדיג והבר בפלורידה נמסר כי ככל הנראה התנין, שנתפס בינתיים, נמלט מחוות גידול שנמצאת בקרבת מקום. דוברת הרשות מסרה כי התנין יורדם בקרוב לאחר שאיבד את הפחד שלו מפני בני אדם. "אנחנו לא מעוניינים לקחת את הסיכון שיתקוף בני אדם בעתיד", אמרה הדוברת.