צפו: רכבת התנגשה ברציף נוסעים

כשנה לאחר תאונת רכבת קטלנית שהביאה למותם של 51 בני בני אדם בבירת ארגנטינה, אתמול (א') זה קרה שוב. רכבת איבדה שליטה והתנגשה ברציף הנוסעים. כתוצאה מהפגיעה נפצעו כ-30 בני אדם. נוסעים רבים התאספו סביב נהג הרכבת על מנת להכות אותו, אך המשטרה הצליחה לחלץ אותו בשלום

רכבת נוסעים שנכנסה במהירות לתוך תחנת רכבת בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, איבדה שליטה והתנגשה ברציף הנוסעים. כתוצאה מהפגיעה, נפצעו יותר מ-30 בני אדם - כך דיווחה סוכנות הידיעות רויטרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדיוק באותה התחנה, לפני כשנה, רכבת נוסעים שגם כן איבדה שליטה הביאה למותם של 51 בני אדם. המצלמות בתחנת הרכבת הצליחו לתעד את רגע ההתנגשות ברציף. לאחר הפגיעה, החלו נוסעים רבים להקיף את קטר הרכבת. בעקבות המהומה במקום, כוחות משטרה מקומיים פינו את הנהג מהזירה ללא פגע.

כרטיסן שהיה על הרכבת נפצע כתוצאה מהאלימות נגדו ואושפז בהשגחה משטרתית. 10 נוסעים שהיו על הרכבת נזקקו גם כן לאשפוז בבתי החולים בעיר.

"לא האטנו לפני ההתנגשות. הבלמים לא פעלו כלל", אמר נוסע צעיר לתחנת טלוויזיה מקומית. "הרבה נוסעים שהיו על הרכבת בעת ההתנגשות והצליחו ללכת בכוחות עצמם החלו לחפש את הנהג על מנת להכות אותו. הם רצו להרוג אותו", אמר הצעיר שסירב להזדהות בשמו.