האם הביולוגית והבת המאומצת הכירו - ולא ידעו

תושבת בריטניה שהחליטה לאתר את אימה הביולוגית הופתעה לגלות כי היא מכירה את מי שמסרה אותה לאימוץ כתינוקת. לאחר פגישתן של השתיים התברר כי האם הביולוגית שימשה כנהגת הסעות בת הספר של בתה, ללא ידיעתן. "נחמד לחשוב שהייתי חלק מחייה גם אם לא ידעתי על כך", אמרה האם

האם הביולוגית - נהגת האוטובוס, אילוסטרצי (ויקיפדיה)

צירוף מקרים יוצא דופן נרשם בבריטניה, כשקרול דיוויס בת ה-64 החליטה לחפש את אימה הביולוגית שמסרה אותה לאימוץ - וגילתה כי מדובר במי ששימשה כנהגת אוטובוס התלמידים בו נסעה לאורך שנות לימודיה בבית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני מספר שנים איתרה קרול את אימה הביולוגית ושלחה לה מכתב בו סיפרה על עצמה והציעה ליצור איתה קשר. תוך זמן קצר גילו האם והבת כי כמעט לאורך כל חייהן הן גרו במרחק של עשרות מטרים בודדים אחת מהשנייה.

בהמשך, כשהבת סיפרה לאימה הביולוגית על חוויות בית הספר שלה, הן הופתעו לגלות כי במשך שבע שנים האם פרידה פיקרינג ראתה את בתה הביולוגית פעמיים ביום כשהסיעה אותה לבית הספר, וחזרה הביתה. "נחמד לחשוב שהייתי חלק מחייה כשהיא הייתה צעירה יותר, גם אם לא ידעתי על כך", אמרה האם.

מאז שנפגשו, האם והבת מנהלות קשר רגיל ויומיומי, בהמלכו למדה קרול על הנסיבות בהן אומצה. אימה, היום בת 83, ילדה אותה כשהייתה נערה בת 19, וכלל לא ידעה שהיא בהיריון. "לילה אחד היו לי כאבי בטן, ופתאום התינוקת יצאה החוצה. נכנסתי לחדר השינה של אימי עם התינוקת בידיים ואמרתי לה שאני חושדת שילדתי", סיפרה האם והסבירה כי משפחתה דחקה בה למסור את התינוקת לאימוץ למרות שהיא רצתה לשמור את התינוקת.