צפו: מרדף מהסרטים ברחובות לוס אנג'לס

מרדפים משטרתיים כבר הפכו לדבר שבשגרה בעיר המלאכים, והלילה אתגר נוסף המתין לכוחות הביטחון המקומיים. מבוקש שנמלט סירב לעצור את מכוניתו ופתח בנהיגה פרועה ומסוכנת - כשניידות רבות אחריו. רק כרכב משטרה פגעה במכוניתו הוא עצר - ואז התסערו לעבר הנהג שוטרים בכלי נשק שלופים

מרדף דרמתי לפנות בוקר (ד') ברחובות לוס אנג'לס: אדם המבוקש בגין ביצוע עבירות שונות נמלט במכוניתו הפרטית מכוחות המשטרה שהגיעו לעצור אותו. האיש, שזהותו לא פורסמה, פתח בנהיגה פרועה שנמשכה דקות ארוכות, תוך סיכון חייהם של נהגים נוספים ועוברים ושבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה הזעיקה תגבורת, ותוך דקות הצטרפו למרדף למעלה מעשר ניידות, כשבמקביל נחסמו מספר צירי תנועה מרכזיים בעיר. גם מסוקי הצילום של כלי התקשורת המקומיים הצטרפו לחגיגה, ותיעדו את האירוע שהועבר בשידור ישיר בטלוויזיה.

כעבור מספר דקות של מתח, שבהן המשיך המבוקש בדרכו, עלה על המדרכה ואף חצה מחסום שהוצב בדרך, התנגשה אחת הניידות בחלק האחורי של רכבו - ובכך אילצה אותו לעצור. השוטרים הרבים הקיפו את החשוד בנשקים שלופים ולא הותירו לו כל ברירה אלא לצאת מכלי הרכב.

הנהג, שנראה לא לגמרי מאופס, סירב להרים את ידיו לאוויר כפי שהתבקש, והשוטרים שהתקרבו אט אט אליו נאלצו לירות בו בנשק שאינו קטלני על מנת להכניעו. כשהוא שרוי על הקרקע, וללא יכולת להתנגד, אזקו אותו והעבירו אותו לתחנת המשטרה הסמוכה. למרבה המזל, מלבד הנהג שנפצע קל בעת מעצרו, איש מעוברי האורח לא נפגע בתקרית.

העיר לוס אנג'לס ידועה במרדפי המכוניות שמתרחשים בה כמעט מדי חודש. המשטרה, כמו גם צוותי הצילום האוויריים, כבר מורגלים לאתגרים ולסכנות שמזמנת העבודה הייחודית הזאת.