צפו: קנגרו קיפץ לדיוטי פרי

קנגורו פצוע קלות נכנס לשדה תעופה מקומי במלבורן, וקיפץ בין המדפים והמבקרים בבית המרקחת. לאחר רגעים ספורים, הצליחו רשויות הטיפול בחיות בר להשתלט עליו ולהרדים אותו. "הוא נפצע ברגליו והטפרים שלו היו שחוקים", אמרה מתנדבת שטיפלה באורח המפתיע

שדה התעופה במלבורן זכה לאורח בלתי צפוי: קנגורו תועה קפץ לבית מרקחת - להפתעת המבקרים. הקנגורו נכנס לחנות וחיפש מקלט, לאחר שככל הנראה נפצע ברגליו. הגעת המבקר המפתיע גרמה לסגירתו של חלק משדה התעופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקנגורו ככל הנראה לא חיפש מבצעים או תרופות, אלא תעה בדרכו. רשויות הטיפול בחיות הבר הוזעקו למקום, ונאלצו להרדים אותו באמצעות חץ טבול בחומר הרדמה, על מנת שיוכלו לפנות אותו לוטרינר ולטפל בו. המשטרה אבטחה את החנות בזמן שהמחלצים הוציאו את הקנגורו המורדם.

ההשתלטות על הקנגורו הפצוע (רויטרס)

שירותי ההצלה העניקו לקנגורו הזכר את השם "סיירוס", על שם אחד ממחלציו. "יש לו פציעות ברגליים כרגע, והטפרים שלו קצת שחוקים, ככל הנראה לאחר שקיפץ על מסלול ההמראה", אמרה אלה ראונטרי, מתנדבת בטיפול בחיות בר שסייעה בהשתלטות על הקנגורו.

בתקשורת המקומית דווח כי הקנגורו כלל הנראה נפגע מרכב לפני שנכנס לשדה התעופה, והוא הועבר לטיפול וטרינרי.. "אנחנו מקבלים לפעמים שיחות על קנגורו שהגיע לשדה", אמרה קרן מאסן משירותי הצלת חיות הבר באזור, "יש הרבה מהם שמשוטטים כאן"